​برای تاثیرگذاری و جذابیت بیشتر در فرآیند تولید محتوا از انواع مختلف تولید محتوای متنی (نوشتن داستان برند، کپشن‌های علمی و در عین حال خلاقانه، نوشتن سناریو برای ویدئو و ... توسط تیم نویسنده)، محتوای صوتی (در قالب پادکست، نریشن و ... با استفاده از تجهیزات استودیویی و گوینده حرفه‌ای)، تولید محتوای تصویری (تهیه استاپ موشن و استوری موشن، تیزر موشن و ... با تکیه بر تیم تدوین و تصویربرداری حرفه‌ای)، عکاسی (بخش عکاسی از محصول و پروژه هم تیم عکاسی با تجهیزات نور و صدا) سعی در ثبت بهترین تصویر از برند شما را داریم.

​​​​​​​شبکه‌های اجتماعی

 با در نظر گرفتن پرسونای مشتری و شناخت مخاطب با تولید محتوای اختصاصی، به بهبود پیج و تعامل بیشتر برندها با مشتری (B2C) و حتی برندها با یکدیگر (B2B) کمک می‎کنیم..مرحله نخست با شناسایی مخاطب، محتواهای متنوع و اختصاصی تولید می‌کنیم و در مرحله بعد با تعامل، ایجاد گیمیفیکیشن، ارتباط دو جانبه با مخاطب و مشتریان و همچنین پاسخگویی، به بهبود و ارتقا برند شما در شبکه‌های اجتماعی کمک کنیم.​​​​​​​

توضیحات بیشتر

​ارایه تصویر صحیح متناسب به اهداف هربرند قوانین و چهارچوب خاصی دارد. استفاده از طرح‌های گرافیکی خلاقانه، هویت برند را به درستی در ذهن مخاطب پایدار می‌کند. طراحان متخصص مجموعه با دانش و تجربه فراوان تصاویر زیبایی را خلق می‌کنند.

توضیحات بیشتر

​خدمات طراحی گرافیک

تولید محتوای سایت

​امروزه محتوا در کسب و کار نقش پادشاه را ایفا می‌کند. تولید محتوایی که نیاز کاربر را برطرف کند و تعامل ایجاد کند، به شما در پیش برد اهداف‌تان کمک می‌کند.ما به شما امکان انتشار مقالات اختصاصی برند که با اصول سئو به نگارش درآمده است را می‌دهیم. محتوایی تعاملی و کاربر پسند که در نهایت موجب افزایش فروش می‌شود.

توضیحات بیشتر

​محصول و خدمات خوب بخشی از ماجراست. بهترین محصول یا خدمات هم بدون معرفی و نمایش درست بازخورد مثبتی نخواهد داشت.عکاسی تبلیغاتی به شما این امکان را می‌دهد تا ارائه خوبی به مخاطبان داشته باشید و با جزئیات کسب و کار خود را معرفی کنید.عکاسی تبلیغاتی به روش درست، حس اعتماد را در کاربران ایجاد می‌کند. عکاسان مجموعه به اصول این حوزه پایبند هستند.

توضیحات بیشتر

عکاسی تبلیغاتی

​استفاده از ویدیو از روش‌های جذاب در تبلیغات است. در هر تیزر تبلیغاتی ایجاد فضای مناسب، سناریو صحیح و اجرای دقیق آن بسیار تاثیرگذار است. یک تیزر بامزه و سرگرم کننده به سرعت ویروسی شده و دست به دست کاربران جا به جا می‌شود. ما شما را قادر می‌سازیم تا خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام گرفته خود ررا به کاربران عرضه کنید.​​​​​​​

توضیحات بیشتر

تیزر تبلیغاتی

​در هر حوزه افراد تاثیرگذار و پرطرفداری وجود دارند. اینفلوئنسر مارکتینگ در واقع بازاریابی به کمک افراد تاثیرگذار است. این افراد طرفداران زیادی دارند و محصول یا خدمات شما را به مخاطبین‌شان معرفی می‌کنند تا ترقیب به خرید شوند. روابط قوی مجموعه باعث شناخت انواع اینفلوئنسرها، در هر حوزه‌ای شده است که می‌توان در جهت برگزاری کمپین‌ها به شما کمک شایانی کند.

توضیحات بیشتر

اینفلوئنسر مارکتینگ

​ساخت پادکست برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا ارتباطی عمیق با کاربران برقرار کنید. گاهی لحن و گویش یک جمله معنی آن را به طور کامل تغییر می‌دهد و مفاهیمی که به هیچ وجه با نوشتار انتقال پیدا نمی‌کند را می‌توان با پادکست بازگو کرد. شاید بزرگترین مزیت پادکست حس صمیمیتی که مخاطب با گوش دادن تجربه می‌کند، باشد.

توضیحات بیشتر

محتوای صوتی

​​طراحی هویت بصری شامل تمامی خدمات مربوط به طراحی بر مبنای آرکیتایپ برند می‌باشد. مواردی مانند طراحی لوگو، کارت ویزیت، ست اداری و کاتالوگ بخشی از طراحی هویت بصری است. مجوعه توسعه کسب و کار شایق تمام آنچه یک برند را معرفی می‌کند را برای شما فراهم می‌کند.

توضیحات بیشتر

طراحی هویت بصری

​پیاده سازی هویت واقعی یک برند در بستر دیجیتال، دیجیتال برندینگ نام دارد. هر کسب و کار با انجام این عمل، هویت اصلی خود را به نمایش می‌گذارد.

توضیحات بیشتر

دیجیتال برندینگ

​در استراتژی جهت و موقعیت‌یابی بازار مطرح است. شما به کمک تدوین استراتژِی خواهید فهمید که در موقعیت حال و آینده کسب و کارتان چه اقداماتی لازم به انجام است. اگر اهدافی برای بیزنس خود در نظر دارید مشورت با متخصص این حوزه، احتمال دستیابی به اهداف را بالا می‌برد.

توضیحات بیشتر

تدوین استراتژی

​​​تمام فرایندها و اقدامات جهت شناخت بیشتر بازار و تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل در مشاوره کسب و کار برسی می‌شود. پس از برسی دقیق توسط کارشناسان، پرپوزال اختصاصی تعیین و ارایه می‌شود.

توضیحات بیشتر

مشاوره کسب و کار

​همانطور که می‌دانید جهش چند دهه اخیر در جهان تکنولوژی، دیجیتال مارکتینگ را ضروری قلمداد می‌کند. استفاده از این نوع مارکتینگ فرصت‌ها و مخاطبین بیشتری پیش روی شما گذاشته  که منجر به فروش بیشتر می‌گردد. مجموعه شایق ارایه دهنده انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ با کیفیت بالاست. 

توضیحات بیشتر

 دیجیتال مارکتینگ

برای ساخت بهترین‌ها در کنار شما هستیم​​​​​​​

توضیحات بیشتر

​نحوه تبلیغات مربوط به هر صنعت و همچنین انتخاب استراتژی درست برای تبلیغات تولیدی و کارخانجات توسط مجموعه ما صورت می‌پذیرد.

​مدیریت تبلیغات صنایع و کارخانجات

توضیحات بیشتر

​آموزش انواع روش‌های تبلیغات رسانه‌ای در جهت افزایش فروش خدمات و محصولات جزو تخصص ماست. پرسنل مجموعه شما که در این راستا نیاز به آموزش دارند بررسی شده و مطالب مورد نیاز هر بخش به آن‌ها گفته خواهد شد.

آموزش تبلیغات و رسانه

​در کنار هم باشیم

برای دریافت مشاوره کسب و کار رایگان همین حالا تماس بگیرید

​09107070691

​مجموعه توسعه کسب و کار شایق از صفر تا صد کسب و کار همراه شماست.