درباره ما

​دپارتمان های تخصصی در شرکت فرداد ارتباطات شایق با توان بالا و تخصص حرفه‌ای خود، هر قسمت از کار را به طور مجزا به دست می‌گیرند تا کیفیت پروژه‌های شما مشتریان عزیز به طور چشم‌گیری افزایش یابد. در صورت همکاری با مجموعه ما به برون سپاری نیاز نخواهید داشت و صفر تا صد کارها توسط ما انجام خواهد شد. کیفیت بالای هر بخش و همچنین توان اجرای مشاوره‌ها، وجه تمایز ما نسبت به سایر مجموعه‌های برندینگ، مارکتینگ، آژانس‌ها و شرکت‌‍‌های تبلیغاتی می‌باشد.

​روند کاری ما :
آنچه اعضای مجموعه شایق برای اجرای بهتر برنامه های کمپین های تبلیغاتی انجام می دهند.

​توسعه یک کسب و کار در بخش برندینگ و مارکتینگ، تبلیغات و دیجیتال برندنیگ و مارکتینگ توسط افرادی با گرایش هنری، اجرا و توسط افرادی با گرایش علمی ارزیابی می شود.حقیقت این است که مدیریت صحیح مجموعه فرداد ارتباطات شایق در مسیر رسیدن شما به نقطه ایده آل تان و درخشیدن شما در ذهن مشتری ها و مخاطبین هدف تان، مهم ترین دلیل کنار هم قرار گفتن اعضا در مجموعه ماست.

​مدیر عامل

​به روایتی مدیر اجرایی، وکیل مدافع شما به عنوان مشتری در مجموعه ماست. مسئولیت اصلی این بخش تشخیص دیدگاه شما، و نوشتن استراتژی های لازم جهت درک بهتر مشتری است که با تعامل مستحکم و مستمر با شما در خارج از مجموعه و مدیریت پروژه شما در داخل مجموعه همراه می باشد.

مدیریت اجرایی

​تقریبا هیچ کسب و کاری در دنیا به اندازه بستر تبلیغات هنر و علم را با هم تلفیق نکرده است. پرسنل مجموعه ی فرداد ارتباطات شایق متشکل از متخصصین برندینگ و مارکتینگ در بخش مشاوره توسعه کسب و کار و مدیریت تبلیغات صنایع و کارخانهجات و متخصصین واحدهای خلاقیت، رسانه،‌ تولید محتوا و … است. نقش کلیدی این بخش مدیریت صحیح منابع انسانی سازماندهی واحد ها و هدایت و رهبری منابع انسانی و پرسنل استخدام رسمی و تمامی افراد حاضر در پروژه شما، جهت کسب نتیجه موفقیت آمیز برای برند شماست.

​مدیریت منابع انسانی

​تعامل با مشتریان مجموعه در بیرون و مدیریت پروژه شما از داخل مجموعه کار اصلی مدیر پروژه های ماست. تلاش ما بر این است که با اختصاص دادن زمان مدیران پروژه ای که بیشترین دانش و تجربه نسبت به برند و حیطه کسب و کار شما را دارند، به تخصص گرایی در اجرای پروژه شما اهمیت داده و در زمان و بودجه شما صرفه جویی کنیم.

​مدیریت پروژه 

​در مجموعه ی ما، واحد خلاقیت را به اتاق فکری سرشار از ایده های خلاق در جهت توسعه کسب و کار می شناسند. این واحد شامل نویسندگان متون تبلیغاتی، مدیران هنری و تولیدکنندگان محتوای صوتی، تصویری و متنی هستند. مسٔولیت اصلی اعضای این واحد، خلق یک صدا و تصویر به یادماندنی و تبلیغاتی درخشان از برند و کسب و کار شماست.

​واحد خلاقیت

​مستقل ترین واحد در مجموعه شایق از لحاظ هویتی که با خدمات بازاریابی و پروموشن برند شما پیوند خورده است.
بهترین تولید بدون رسانه، همانند قصری در جزیره ای دورافتاده و خالی از سکنه است.
انتخاب رسانه صحیح متناسب با صنعت و صنف کاری شما، تعامل با رسانه، تخمین و مدیریت بودجه مورد نیاز شما برای رسانه، ایجاد گیمیفیکیشن در رسانه های آنلاین و آفلاین با یکپارچگی و هویت یکسان از مسٔولیت های اصلی این واحد از مجموعه است.

واحد رسانه

​جمع آوری اطلاعات صحیح از نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهدیدهای داخلی و محیطی کسب و کار شما از مسٔولیت های مهم واحد تحقیقات فرداد ارتباطات شایق است.
این واحد در مراحل اول برنامه ریزی برای برند شما، تدوین کمپین های تبلیغاتی و برنامه های اجرایی شماست.

​واحد تحقیق و توسعه

متشکل از پرسنل متخصص در تولید محتوای صوتی، متنی و تصویری نظیر عکاسی، تصویربرداری، طراحی، نویسندگی، گویندگی، سناریو نویسی، ساخت تیزر تبلیغاتی، تصویرسازی و… که به صورت ثابت با مجموعه در حال همکاری هستند.

واحد تولید محتوا

​واحد بازاریابی محتوا

​ثمره واحد تولید محتوا، بازاریابی آن محتواست.این واحد با در اختیار داشتن کارشناسان مرتبط با رسانه های دیجیتال طرف قرارداد نظیر اینفلؤنسرها، میکرو اینفلؤنسر ها، بلاگرها، پیج و کانال های کشوری و بین المللی با انتخاب رسانه مناسب و متناسب با جامعه هدف شما در انتشار آن اقدامات لازم را به عمل می آورد.

​اندازه گیری فروش و برندسازی انجام شده به ازای هر نفر با شاخص brand development index - bdi  سابقه موفقیت نسبی برند شما را در هر یک از فضاهای بازاریابی و تبلیغات نظیر بستر دیجیتال، ایونت مارکتینگ، نمایشگاه، تبلیغات چاپی و محیطی ارزیابی می کند.

​واحد توسعه کسب و کار

مزیت‌های رقابتی ما:

- تخصص‌گرایی
- تجارب موفق در هر صنف
- مشاوره پیش از اجرا
- آموزش حین اجرا
- ارایه‌ی صفر تا صد خدمات
-  پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته
- داشتن مدیر پروژه‌ی اختصاصی برای هر پروژه
- تحلیل کسب و کار قبل از شروع کسب و کار ​​​​​​​