خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد

خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد

مقدمه

تبلیغات، شیوه‌‌ی رفع نیازهای کسب و کار است. هر کسب و کاری نیاز به شناخته شدن و پذیرش از سوی مخاطبان دارد و این امر مستلزم معرفی محصول و خدمات به افراد و ترغیب آنها برای خرید است. تبلیغات و اجرای آن اشکال گوناگونی دارد. یکی از این انواع برگزاری کمپین تبلیغاتی است. در این متن به توضیح کمپین و اهمیت آن و خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های کمپین تبلیغاتی موفق

کمپین‌های تبلیغاتی به انتشار محتوایی در مورد برند و محصول یک کسب و کار در پلتفرم‌های مختلف می‌پردازد. می‌توان شیوه‌های اجرای متفاوتی را برای این مسئله در نظر گرفت. ویژگی‌هایی که می‌توان آن را تعیین کننده‌ی موفقیت یا عدم کارایی کمپین قلمداد کرد به این شرح است:

 1. شناخت مخاطب هدف: تواناییی تشخیص جامعه‌ی مخاطب هدف به تولید محتوای مناسب کمک شایانی می‌کند. باید بدانید مخاطب شما از چه طیفی و با چه تفکری است تا بتوانید بهترین محتوا را برای آنها ارائه دهید.
 2. جلب توجه: افراد در شبانه روز در معرض تبلیغات زیادی هستند. مسئله‌ای که می‌تواند توجه مخاطب را به تبلیغات شما و کسب و کارتان جلب کند محتوایی است که از خلاقیت کافی برخوردار باشد.
 3. انتقال ارزش محصول: باید از این فرصت به وجود آمده برای انتقال هر چه بهتر ارزش و کارایی محصول یا خدمات استفاده کنید. با پرداختن به جزئیات محصول و آگاهی سازی مخاطب از تمام زوایای محوصل یا خدمات خود، امکان مقایسه و انتخاب درست را به مخاطب خواهد داد.
 4. نشان دادن ارتباط محصول با برند: تبلیغات کسب و کار باید بر پایه‌ی هویت برند بنا شود. لوگو، رنگ سازمانی و طراحی‌های منحصر به فرد می‌توانند بیان کننده‌ی هویت مجموعه‌ی شما در تبلیغات باشد.
خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد

شیوه‌های تبلیغات در کمپین

 • شبکه‌های اجتماعی: وابستگی اکثریت جامعه از شبکه‌های اجتماعی و استفاده‌ی طیف گسترده‌ای از افراد از این بستر، موقعیت خوبی برای تبلیغات را به ارمغان می‌آورد. با شخصی سازی تبلیغات در بستر شبکه‌های اجتماعی و خلق محتوای خلاقانه می‌توانید جایگاه خود را در این بستر به دست بیاورید. در این فرصت می‌توانید با دادن آفر و تخفیف، سپردن تبلیغات به پیج‌هایی با بازدید بالا و فعالیت همزمان در شبکه‌های مختلف به موفقیت نزدیک شوید.
 • تبلیغات ایمیلی: فرستادن ایمیل در بازه‌های مشخص می‌تواند تاثیر مثبتی بر ایجاد وفاداری در مشتریان داشته باشد. اگر به شخصی سازی ایمیل بپردازید و در متن نام مخاطب را خطاب قرار دهید با توفیق بیشتری همراه خواهید بود.
 • تبلیغات محتوایی: محتوا در دیجیتال مارکتینگ و خدمات کمپین تبلیغاتی در انواع مختلف صورت می‌پذیرد. محتوا می‌تواند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم اقدام به دعوت مخاطب برای برقراری ارتباط با برند نماید.
 • تبلیغات ویدیوئی: ویدئو نسبت به محتوای متنی پذیرش بیشتری دارد. در این شیوه‌ی تولید محتوا امکان ارائه اطلاعات به شکلی جذابتر و خلاقانه‌تر برای شما بوجود می‌آید.
 • تبلیغات در موتور جستجو: بهینه سازی برای موتور جستجو یا سئو امکان صدر اخبار بودن در گوگل را به شما می‌دهد. همچنین استفاده از تبلیغات کلیکی می‌تواند موقعیت دیده شدن برند و کسب و کار شما را بیشتر کند.
 • بازاریابی تلفنی: می‌توان از این شیوه نیز برای برگزاری کمپین استفاده کرد. بازاریاب‌ها با تماس تلفی می‌توانند به توضیح در مورد محصول یا خدمات و جذب مخاطب بپردازند.
 • رعایت اختصار: مشتری در ۸ ثانیه اول تبلیغات می‌تواند تصمیم بگیرد ادامه‌ی آن را ببیند یا نه. در ۸ ثانیه ابتدایی و در نهایت اختصار فرصت جذب مخاطب را دارید.

تبلیغات در مشهد، رشد و شکوفایی

تبلیغات در مشهد فارغ از اینکه پرسونای مخاطب شما در این شهر وجود دارد یا نه، اغلب اوقات از بازخورد خوبی برخوردار است. مشهد، دومین کلان‌شهر کشور و شهری توریستی محسوب می‌شود. از این رو خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد را می‌توان فرصتی خوب برای دیده شدن در نظر گرفت. تبلیغات هدفمند در مشهد به علت گسترده بودن طیف مخاطبین می‌تواند موقعیت خوبی را رقم بزند.

با بررسی اینکه مشتری و خواهان محصول یا خدمات شما در این شهر قرار دارد یا نه می‌توانید به اجرای کمپین در این شهر فکر کنید. در نظر داشته باشید مشهد علاوه بر ساکنین و مسافران شهرهای دیگر،  پذیرای توریست‌هایی از کشورهای دیگر نیز هست. اجرای کمپین در این شهر می‌‌تواند موقعیتی مناسب برای فروش فرا مرزی را مهیا سازد. برای موفقیت هر چه بیشتر در این زمینه باید به موقعیت زمانی مناسب برای اجرای آن را آنالیز کنید. مناسبت‌های مذهبی موقعیت مناسبی برای انجام این کار در مشهد هستند. طبق آمار در دسترس، تبلیغات فضای مجازی در این شهر نسبت به تبلیغات محیطی با اقبال بیشتری روبرو است اما با قطعیت نمی‌توان گفت تبلیغات محیطی بی فایده است.

خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد

خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد

برای دریافت خدمات مقبول و اجرای هدفمند کمپین، استفاده از تیمی حرفه‌ای، کاربلد و خلاق می‌تواند موثر واقع شود. یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تکیه بر دانش و مهارت و خلاقیت خود و با در نظر گرفتن نیاز مجموعه و بازار هدف می‌تواند سرآغاز رسیدن به اهداف شغلی یک کسب و کار باشد.

مراحل گام به گام طراحی و برگزاری کمپین تبلیغاتی بدین شرح است:

 1. تعیین هدف
 2. انتخاب بازار هدف
 3. تعیین مخاطب هدف
 4. طراحی پیام اصلی کمپین
 5. انتخاب رسانه‌ی انتشار
 6. تعیین بودجه
 7. طراحی زمان‌بندی و تقویم کمپین
 8. انتخاب نوع محتوا
 9. اجرای طراحی‌های گرافیکی و بصری
 10. اجرای کمپین
 11. نظارت بر روند اجرا و بهبود آن
 12. گزارش گیری و کشف نقاط ضعف و قوت
 13. برنامه‌ریزی برای حفظ مشتری‌های جذب شده در کمپین

جمع بندی

برگزاری کمپین تبلیغاتی به انتشار تبلیغات کسب و کار شما در رسانه های مختلف می پردازد. این کار احتمال دیده شدن شما  و افزایش فروش را تا حد زیادی بالا می برد. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در مشهد با رویکردها و شیوه‌های مختلفی به ارائه خدمات می‌پردازند. خدمات کمپین تبلیغاتی در مشهد با رویکرد  برآورده کردن نیازهای کسب و کار برگزار می‌شوند. 

ارائه خدمات، تبلیغات، آفرها و پیشنهادات در بازه زمانی مشخص به منظور افزایش فروش یا جذب مشتری، کمپین تبلیغاتی نام دارد. 

در ارائه خدمات کمپین تبلیغاتی، به برگزاری کمپین در قالب های مختلفی اجرایی و بسترهای مختلف انتشار پرداخته می شود. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

FA
اسکرول به بالا