نحن نهتم بنجاحك

الجمع بين المعرفة والإعلان والفن

مشاريع مبتكرة

إن ربط شايق بلغة الصناعة يعني تحسين العلامة التجارية وزيادة مبيعات المنتجات وتحسين نوعية وكمية الصناعة بشكل عام
في الوضع الديناميكي لشركة شايق ، هو مجموعة من المحترفين وذوي الخبرة والحس الفني اجتمعتوا معًا شكلت توليفة جعلت اسم شايق ناجحًا. النتائج ايجابية للصناعات والمصانع مع شايق هي الاهداف التي سعوا اليها ،

سجاد بيرشيان _ مشهد

فرش در فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد. تقریبا تمام منازل ایرانیان چه در داخل و چه خارج از مرزهای کشور عزیزمان، مزین به فرش‌های نفیس ایرانی است. طرح، نقش و رنگ فرش‌های ایرانی نشان از اصالت و تاریخ کشور عزیزمان دارد. در گذشته فرش‌ ها با دست بافته میشد و تعداد محدود طرح و رنگ مانع از انتخاب آسان خریداران بود. اما در عصر امروز و در دوران انقلاب تکنولوژی، مراحل تولید فرش توسط تجهیزات بافت صورت میگیرد و کیفیت محصول بدست آمده با طرح‌ها، نقشها و کیفیت‌های متفاوت تولید میشود.
در این بین سجاد بيرشيان _ مشهد از قدیمی ترین فعالان عرصه تولید  در ایران توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا، تبدیل به یکی از برترین‌ صنعتگران در عرصه تولید گردد. کیفیت محصولات فرش پرشین مشهد از تهیه مواد اولیه مرغوب، آغاز و درنهایت بعد از بافت با جدیدترین تجهیزات زیباترین و باکیفیت‌ترین محصول را تحویل مصرف کننده می‌دهد.

زرین ستاره مسما

ارتباط مستقیم بین سبد غذایی و سلامت خانوار بر هیچکس پوشیده نیست. شرکت مسما را می توان یکی از برندهایی نامید که از سالیان دور جای خود را در سفره های مردمان ایران‌ زمین باز کرده‌است. استاندارد‌های ملی، گواهی‌نامه های معتبر جهانی و تندیس هایی که در رزومه شرکت مسما وجود دارد؛ مهر تاییدی از طرف متخصصین این صنعت در پاسخ به تلاش های روز افزون شرکت در تهیه محصولات با کیفیت و سالم است. جامعه متخصصین صنایع غذایی با تاییدیه های متنوع خود نشان داده‌اند که محصولات این شرکت از نظر آنها بی‌نقص بوده و می‌تواند به عنوان محصولی با کیفیت و سالم با افتخار در سبد غذایی خانوار ایرانی و حتی در کلاس جهانی قرار گیرد. تندیس‌های رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سالهای متمادی نیز نشان از دقت شرکت مسما در توجه به مخاطبین و مصرف کنندگان محصولاتش است.

صنایع غذایی بیداری

در سراسر دنیا زعفران بر اساس رنگ، طعم، عطر، و از همه مهمتر میزان ماده مؤثر در آن ارزش‌ گذاری می‌شود. فعالان زیادی در عرصه تولید زعفران مشغول به ارائه خدمات هستند ولی کمتر مجموعه‌ای به دنبال ارائه بهترین محصول می‌باشد. پیشرفت شرکت‌ های بزرگ در راستای حمایت مشتریانشان است و بهترین مجموعه آن است که این مسئولیت را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
زعفران بيداري با بررسی‌ های زیادی که در آزمایشگاه‌ های مجهز خود انجام میدهد، در تلاش است تا بهترین محصول را بالاترین کیفیت ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کیفیت بی‌ نظیر این زعفران در کنار بسته‌ بندی زیبای آن نشان از مشتری مداری مجموعه دارد.

برند محصولات بهداشتی ایوان

شرکت جاوید تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی، شامپو و شوینده‌ با نام تجاری ایوان فعالیت میکند. تنوع تولیدات این شرکت نزدیک به ۱۱۰ کالا می باشد. کیفیت شامپوی ایوان به جهت استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیونهای مناسب شرایط آب و هوایی، توانسته از رقبای داخلی پیشی بگیرد.

مصنع الغذاء فروت تايم

چیپس میوه را میتوان به عنوان یکی از جدیدترین و در عین حال متنوع‌ ترین محصول صنایع غذایی فروت تایم دانست. محصول صادراتی و ارگانیک چیپس میوه فروت تایم را علاوه بر سبد خانوارهای داخلی در بهترین فروشگاه‌های خارج از مرزهای ایران نیز میتوان به وفور یافت.
شرکت فروت تایم با استفاده از خلاقیت در بسته‌بندی، بازاریابی و فروش محصولاتش و همچنین با همراهی تیم متخصص شایق توانست سرعت رشد برند خود را در مدت کوتاهی افزایش چشمگیری داده و پله‌های ترقی را با سرعت طی نماید.

بازرگانی کاشی و سرامیک بلبل تربتی

با توجه به این که تبلیغات در عصز جدید بسیار مهم بوده شرکت بلبل تربتی که در زمینه کاشی و سرامیک مشغول به فعالیت هست تصمیم به همکاری با مجموعه شایق گرفته و امور تبلیغاتی اینستاگرام خود را به ما سپرده است. تیم ما افتخار همراهی بزرگانی همچون ایشان را دارد.

ما به موفقیت شما شایقیم

تلفیق دانش تبلیغات و هنر

مشاريع مبتكرة

إن ربط شايق بلغة الصناعة يعني تحسين العلامة التجارية وزيادة مبيعات المنتجات وتحسين نوعية وكمية الصناعة بشكل عام
في الوضع الديناميكي لشركة شايق ، هو مجموعة من المحترفين وذوي الخبرة والحس الفني اجتمعتوا معًا شكلت توليفة جعلت اسم شايق ناجحًا. النتائج ايجابية للصناعات والمصانع مع شايق هي الاهداف التي سعوا اليها ،

مسما

ارتباط مستقیم سبد غذایی و سلامت خانوار بر هیچکس پوشیده نیست. شرکت مسما را میتوان یکی از برندهایی نامید که از سالیان دور جای خود را در سبد غذایی مردمان ایران‌زمین باز کرده‌است. استاندارد‌های ملی و گواهی‌نامه های معتبر جهانی و تندیسهایی که در رزومه شرکت مسما وجود دارد مهر تاییدی از طرف متخصصین این صنعت در پاسخ به تلاش روز افزون شرکت در تهیه محصولات با کیفیت و سالم است. جامعه متخصصین رشته صنایع غذایی با تاییدیه های متنوع خود نشان داده‌اند که محصولات این شرکت از نظر تخصصی آنها بی‌نقص بوده و می‌تواند به عنوان محصولی با کیفیت و سالم با افتخار در سبد غذایی خانوار ایرانی و حتی در کلاس جهانی قرار گیرد. تندیس‌های رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سالهای متمادی نیز نشان از دقت شرکت مسما در توجه به مخاطبین و مصرف کنندگان محصولاتش است.

سجاد بيرشيان _ مشهد

فرش در فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد. تقریبا تمام منازل ایرانیان چه در ایران و چه در خارج از مرزهای کشور عزیزمان، مزین به فرش‌های نفیس ایرانی است. طرح، نقش و رنگ فرش‌های ایرانی نشان از اصالت ایران و تاریخ ایران عزیزمان دارد. در گذشته فرش‌ها با دست بافته میشد و تعداد محدود در طرح و رنگ مانع از انتخاب آسان خریداران بود. اما در عصر امروز و در دوران انقلاب تکنولوژی، مراحل تولید فرش توسط تجهیزات بافت صورت میگیرد و کیفیت محصول بدست آمده با طرح‌ها، نقشها و کیفیت‌های متفاوت تولید میشود.
در این بین فرش پرشین مشهد از قدما و فعالان عرصه تولید فرش در ایران توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا، تبدیل به یکی از برترین‌ صنعتگران در عرصه تولید فرش گردد. کیفیت محصولات فرش پرشین مشهد از تهیه مواد اولیه مرغوب، آغاز و درنهایت بعد از بافت با جدیدترین تجهیزات زیباترین و باکیفیت‌ترین محصول را تحویل مصرف کننده می‌دهد.

زعفران بيداري

به طور کلی گیاهان داروئی و یکی از با ارزش‌ترین آنها -زعفران- بر اساس رنگ، طعم، عطر، و از همه مهمتر میزان ماده مؤثره موجود در آن ارزش‌گذاری می‌شود. تولید و توزیع‌کنندگان زیادی در سرتاسر ایران عزیزمان مشغول به ارائه خدمت هستند ولی کمتر مجموعه‌ای به دنبال ارائه بهترین محصول می‌باشد. پیشرفت شرکت‌های بزرگ در گرو حمایت مشتریانشان است و بهترین مجموعه آن است که این مسئولیت را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
شرکت زعفران بیداری با بررسی‌های زیادی که در آزمایشگاه‌های مجهز خود انجام میدهد، در تلاش است تا بهترین محصول را به زیباترین شکل ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کیفیت بی‌نظیر زعفران بیداری در کنار بسته‌بندی زیبای آن نشان از مشتری مداری مجموعه زعفران بیداری دارد.
افتخار میکنیم به همراهی در مسیر زیبای برند زعفران بیداری.

ایوان

اگر بخواهیم یکی از با اصالت‌ترین شرکت‌ها در رسته آرایشی-بهداشتی را نام ببریم شرکت جاوید یکی از با اصالت‌ترین‌ها خواهد بود. شرکت جاوید تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع شامپو و شوینده‌های مایع در ایران با نام و برند ایوان می‌باشد که به واسطه تولید تخصصی شامپو مورد توجه مصرف‌کنندگان قرار دارد. سبد تولید این شرکت به ۱۱۰ قلم بالغ می شود. محصول اصلی ایوان، شامپو میباشد که تاکنون درصد مناسبی از سهم بازار کشور را در اختیار دارد. آنچنان که نورهاشمی می گوید کیفیت شامپوی ایوان به جهت استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیونهای مناسب شرایط آب و هوایی کشورمان، توانسته است از بسیاری رقبای داخلی پیشی بگیرد. ایوان با توجه به جهت گیری مناسب در روند تبلیغاتش مترصد افزایش تولید و گنجاندن محصولات جدید در سبد تولیدات خود است و در این راستا مجوزهای لازم را برای تولید ۱۲ محصول جدید اخذ کرده است.

فروت تایم

چیپس میوه را میتوان به عنوان یکی از جدیدترین و در عین حا متنوع‌ترین محصول صادراتی سرزمین غنی و چهارفصل ایران عزیزمان دانست. محصول صادراتی، ارگانیک و سالم چیپس میوه فروت تایم را علاوه بر سبدخانوارهای داخلی در بهترین فروشگاه‌های خارج از مرزهای ایران نیز میتوان به وفور یافت.
شرکت فروت تایم با استفاده از خلاقیت در بسته‌بندی، بازاریابی و فروش محصولاتش و همچنین با همراهی تیم تبلیغاتی شایق توانست سرعت رشد برند خود را در مدت کوتاهی افزایش چشمگیری داده و پله‌های ترقی را با سرعت طی نماید.
افتخار داریم که در شرکت شایق همراه این تیم هستیم و پیشرفت روز افزون تیم فروت تایم را آرزومندیم.

بلبل تربتی

یکی از مفاخر صنعت کاشی و سرامیک را جناب آقای بلبل تربتی، از قدیمیان این صنعت می‌باشند. بسیاری از برندهای معتبر در صنعت ساختمان کیفیت ارائه خدمت خود را با شرکت بلبل تربتی گره زده‌اند. نام بلبل تربتی از نامهایی است که در صنعت کاشی و سرامیک به خوبی میدرخشد.  

AR
Scroll to Top