آژانس دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد | کارآیی بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار شما

در جهان امروز، تبلیغات در فضای مجازی برای گسترش و توسعه کسب و کارها و جذب مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان دائمی حرف اول را می زند. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌تواند شریک ارزشمندی برای کسب‌وکار شما باشد؛ اگرچه ممکن است شما به‌طور کامل متوجه تمام کارهایی که آنها می‌توانند برای شما انجام دهند، نباشید. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، می تواند شما را برای رسیدن به هدف شما که جذب مشتری می باشد، یاری کند. در این مقاله به آشنایی با اقدامات آژانس دیجیتال مارکتینگ و کارایی بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارها پرداخته ایم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید. 

آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

آشنایی با آژانس دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ یا به عبارتی شرکت بازاریابی اینترنتی، یکی از جدیدترین متد ها برای توسعه کسب و کارها بر بستر اینترنت محسوب می شود. 

همه ما می دانیم که امروز انجام بیشتر کارهای روزانه اعم از کاری، تحصیلی و حتی سرگرمی، نیازمند اتصال به اینترنت می باشد و تا حد زیادی بدون اینترنت انجام بسیاری از امور مختل شده و یا با مشکل مواجه می گردد. بیشتر مردم علاقه دارند که حتی خرید و فروش، رزرو بلیط سفر یا سینما، تحقیقات و … را با استفاده از اینترنت به انجام رسانند؛ به همین جهت بسیاری از کارآفرینان، چه کوچک، چه بزرگ، به ارائه خدمات به مشتریان به صورت آنلاین و اینترنتی روی آورده اند. 

اما نکته مهم در ارتباط با ارائه خدمات اینترنتی، تبلیغات و جذب مخاطب از روش صحیح می باشد. اینجاست که کارایی آژانس دیجیتال مارکتینگ مطرح می شود. شاید همه مردم و چه بسا، کارآفرینان نتوانند با دانش فردی خود به تبلیغات صحیح در فضای اینترنت دست پیدا کنند؛ یا بعضا ممکن است فعالیت در حوزه تبلیغات و ارتقا سایت و صفحات، کار وقت گیر و طاقت فرسایی باشد و حتی باعث شود که یک کارآفرین از مسیر اصلی دور شود و نتواند به سود خوبی برسد. 

به همین علت بهتر است از افراد متخصص کمک گرفته و کارشان را تا حد زیادی آسان کنند و همچنین بتوانند در مسیر درست موفقیت قدم بردارند. امروزه، حدود ۸۱ درصد از مشتریان پیش از تصمیم گیری برای خرید، تحقیقات آنلاین انجام می دهند، به همین دلیل باید یک حضور آنلاین قوی ایجاد کرد. یک شرکت بازاریابی دیجیتال یا آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند این کار را برای کسب و کار شما به نحو احسنت انجام دهد. 

یک آژانس بازاریابی دیجیتال طیف گسترده ای از تاکتیک ها، استراتژی ها و ابزارهای آنلاین مختلف را برای کمک به کسب و کار در دستیابی به اهداف بازاریابی و فروش خود به کار می گیرد. این می‌تواند برنامه‌ریزی و اجرای یک کمپین بازاریابی دیجیتال موفق را به یک چشم‌انداز چالش برانگیز برای اکثر کارآفرینان انفرادی و بخش‌های بازاریابی کوچکتر تبدیل کند. 

نتایج بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ چشمگیر و قابل توجه است. وبلاگ نویسی به تنهایی می تواند به برندها کمک کند تا در مقایسه با برندهایی که هیچ وبلاگ یا شبکه آنلاین برای تعامل با مخاطبان ندارند، تا حدود ۶۷ درصد مخاطبان را بیشتر جذب کنند. در نتیجه می توان گفت که برای ایجاد یک کسب و کار موفق بهتر است از روش های نوین و آژانس های بازاریابی دیجیتال استفاده کرد. 

بهتر است پیش از انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با کارهایی که این شرکت ها برای شما انجام می دهند، آشنا باشید. شرکت های زیادی هستند که به دلیل تخصص در بازاریابی آنلاین با آژانس های بازاریابی دیجیتال همکاری می کنند. آژانس ها بهترین شیوه ها و ابزارها و استراتژی هایی را که برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال مورد نیاز است، می شناسند. در ادامه موارد خاصی وجود دارد که باید هنگام کار با یک آژانس بازاریابی دیجیتال انتظار داشت:

 • کمک به افزایش ترافیک سایت شما در گوگل 

هدف کلی هر تلاش دیجیتال مارکتینگ این است که به بالا رفتن رنکینگ وب سایت یا صفحات شخصی شما کمک کنند. متخصصان بازاریابی در آژانس های دیجیتال مارکتینگ نکات بازاریابی، جلب توجه مشتریان و الگوریتم های موتورهای جستجو را می دانند. وقتی با یک آژانس بازاریابی دیجیتال کار می کنید، ترافیک ارگانیک (حجم افرادی که وب سایت شما را به صورت آنلاین از طریق موتور جستجو در گوگل پیدا می کنند) برای وب سایت شما افزایش می یابد. وب سایت شما با هزینه های کمتر، سرنخ های بیشتری را جذب می کند. هر چه ترافیک سایت شما در میان دیگر سایت ها بالا بیاید به معنی این است که صفحه شما مخاطبین بیشتری را به خود جذب کرده است. این کار توسط تیم سئو کار این آژانس ها انجام می شود. تصویر سازی، تنظیم مقالات، گیف های تبلیغاتی، طراحی لوگو، ایجاد صفحات معتبر در صفحات شبکه اجتماعی و از این قبیل اقدامات توسط تیم حرفه ای آژانس های تبلیغاتی انجام می شود. 

 • ارائه تاکتیک هایی برای جذب مشتریان

متخصصان در آژانس دیجیتال مارکتینگ، کسب و کار شما، اهداف بازاریابی، نحوه فروش و مخاطبان هدف ایده آل شما را می شناسند. علاوه بر این، آنها همچنین در تاکتیک‌های مختلف بازاریابی ورودی مانند بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، طراحی وب و بهینه‌سازی موتورهای جستجو آگاه خواهند بود. هنگامی که با یک آژانس بازاریابی دیجیتال کار می کنید، می توانید بهترین پیام را از طریق رسانه آنلاین درست و در زمان مناسب به هر سرنخ در قیف فروش خود تحویل دهید. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا با جابجایی سرنخ ها از بالای قیف فروش خود به پایین، سرنخ های آماده فروش ایجاد نمایید.

 • گسترش دامنه برند شما

هم شما و هم آژانس دیجیتال مارکتینگ می داند که مشتریان آنلاین هستند و بهترین بازار برای فروش بازار آنلاین می باشد. از آنجایی که آژانس‌های بازاریابی دیجیتال در تبلیغ برندها به صورت آنلاین و ایجاد روابط آنلاین با مشتریان تخصص دارند، می‌دانند چگونه می‌توانند دامنه برند شما را به صورت آنلاین در بستر اینترنت گسترش دهند. با همکاری با یک آژانس بازاریابی دیجیتال، وب سایت شما از تحقیقات کلمات کلیدی و توسعه شخصیت خریدار که از طریق آژانس انجام می شود، بهتر دیده می شود. اگر از یک آژانس بازاریابی دیجیتال برای انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید، برند شما همچنین حضور آنلاین بیشتری در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی به دست خواهد آورد.

در نهایت می توان مزایای همکاری با آژانس های دیجیتال مارکتینگ را در موارد زیر خلاصه کرد:

 • طراحی و برنامه ریزی استراتژی‌های سودآور
 • بهبود بهره‌ وری بیزینس
 • هدف‌گذاری دقیق روی مخاطبان ایده‌آل
 • تولید محتوای باکیفیت و منحصربه‌فرد
 • بهبود نرخ بازگشت سرمایه
 • بهبود رتبه وب‌سایت در موتورهای جست و جو گوگل
 • افزایش و جذب تعداد مخاطبان و مشتریان احتمالی
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها
آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

معرفی بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

مدت زمانی است که تغییراتی در زندگی مردم بوجود آمده است و حتی در کشور عزیزمان ایران هم تعداد زیادی از برند ها، موسسات و حتی بازار های خرید و فروش و ارائه خدمات به دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین روی آورده اند و بسیاری از کارآفرینان تشویق شده اند تا فعالیت های خود را از حالت سنتی تغییر دهند و به بازاریابی آنلاین روی آورند. به طور کلی یک فرد به عنوان کارآفرین بی شک با سلیقه مخاطبین آشنا بوده و می داند که مردم امروزه به فضای مجازی، نگاهی فرای سرگرمی دارند.

یکی از برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد، Shayeq Company می باشد. شرکت شایق با ارائه خدمات و پکیج های گوناگون به مشتریان خود، توانست است تا سالیان سال، در جلب اعتماد مشتری موفق باشد. پکیج هایی که آژانس تبلیغاتی شایق برای مشتریان خود در نظر گرفته است شامل، پکیج های خدمات اختصاصی، اجزا بازاریابی محتوا، اجرا و تولید محتوا، پکیج آموزشی برای اعضای شرکت و تیم و به ویژه پکیج فوق العاده مشاوره، نمونه خدماتی است که شرکت شایق به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می دهد. یکی از فاکتورهایی که شرکت شایق را به برترین آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد تبدیل کرده، این است که این کمپانی در مسیر موفقیت پروژه از ابتدا تا انتها همراه مشتریان می باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چه کارهایی انجام می دهد؟

برای استخدام یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، مهم است که ابتدا نیازهای شرکت خود را ارزیابی کنید. بهتر است این سوالات را از خود بپرسید و همه این موارد را در نظر بگیرید:

آیا برای بازنگری محتوای خود، اجرای برخی تغییرات سئو یا طراحی مجدد UX برای وب سایت خود به کمک نیاز دارید؟ سپس می‌خواهید مهارت‌ها، نقاط قوت و قابلیت‌های بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید تا مشخص کنید آیا یک آژانس و نوع آن می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد یا خیر. آیا در حال حاضر یک تیم داخلی دارید که به کمک نیاز دارد یا تمام بازاریابی شما برون سپاری شده است؟ 

زمانی که به پاسخ مناسبی در ارتباط با این سوالات برسید، می توانید تصمیم درست تری در ارتباط با اینکه انتخاب چه آژانس تبلیغاتی برای شما مناسب تر و بهینه تر می باشد و اصلا نیاز شما و کسب و کارتان بیشتر مختص چه کارهایی می باشد. 

سوالات زیر برای شما میتواند برایتان مورد استفاده قرار گیرد:

 1. هنگام انتخاب یک شرکت بازاریابی دیجیتال برای همکاری، حتماً تحقیقات خود را زودتر از موعد انجام دهید. همچنین باید اهداف، بودجه و درجه ای که می خواهید در راه اندازی یک کمپین بازاریابی دیجیتال مشارکت داشته باشید، بدانید.
 2.  آیا یک مدیر پروژه تعیین شده در آژانس خواهید داشت؟
 3.  آیا متخصصان داخلی یا فریلنسرها کار را اجرا می کنند؟
 4.  از چه ابزارها و نرم افزارهای آنلاین استفاده می کنند؟
 5.  چقدر از بودجه شما صرف هزینه های اداری می شود؟
 6.  یک مشتری خوب یا بد برای آژانس چگونه به نظر می رسد؟ 
 7.  از ۹۰ روز اول (یا دوره شروع معادل) قرارداد خود چه انتظاری می توانید داشته باشید؟
 8.  هر چند وقت یکبار از وضعیت کمپین بازاریابی دیجیتال خود مطلع خواهید شد؟
 9.  ساختار قیمت گذاری آژانس چگونه است؟
 10.  آیا مدرکی دال بر موفقیت آنها با شرکت هایی مانند شما وجود دارد؟
 11.  توصیفات، رتبه بندی BBB یا Google Reviews چه چیزی را به شما نشان می دهد؟

شما باید مطمئن شوید که بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود می گیرید، قبل از اینکه کنترل را به یک آژانس بازاریابی دیجیتال بسپارید.

جمع بندی 

همانطور که اشاره نمودیم، آژانس دیجیتال مارکتینگ برای بهبود و توسعه یک بیزینس و پروژه کسب و کار می باشد که تا حد زیادی به کارآفرینان نوپا و تازه کار کمک می کند تا بتوانند در فضای اینترنت و به صورت آنلاین بازار یابی خوبی داشته باشند و همچنین بتوانند مخاطبان و مشتریان بیشتری را برای کسب و کار و بیزینس خود جمع کنند. همچنین آنها به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی و رشد کسب و کارتان کمک شایانی می کنند.

بهتر است تا برای بهبود وضعیت فروش و کسب و کار خود از آژانس های تبلیغاتی شناخته شده، با توجه به موارد و فاکتورهای مورد نیازتان بهره ببرید تا بتوانید در عصر دیجیتال فعلی به فروش و درآمد خوبی دست پیدا کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ در حقیقت به شرکت هایی گفته می شود که کار تبلیغات و جذب مخاطبان را از روش ها و استراتژی های گوناگون در دست دارند و به کارآفرینان برای پیشبرد اهدافشان کمک بزرگی می کنند. 

شما باید با توجه به نیاز و بودجه و مواردی که در نظر دارید نسبت به برگزیدن یک آژانس بازاریابی دیجیتال اقدام نمایید. اما با در نظر گرفتن فاکتورهای کلی می توان گفت، بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد، آژانس دیجیتال مارکتینگ شایق می باشد. 

مزایا استفاده از آژانس های بازاریابی دیجیتال برای توسعه کسب و کار بسیار زیاد است؛ از جمله می توان به، جلوگیری از اتلاف وقت، انجام به موقع کارها، هدف گذاری دقیق و در نهایت جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر اشاره کرد. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

EN
Scroll to Top