پروژه رو بشناسیم!

_
سلاله، یک آموزشگاه موسیقی، که به شکلی کاملا تخصصی به آموزش سلفژ و سازدهنی پرداخته است. سلاله، علاوه بر داشتن محیطی برای آموزش دادن به علاقه مندان به موسیقی به فروش انواع سازدهنی های متنوع نیز مشغول است و در زمینه ارائه دوره های آموزشی نیز فعالیت می کند.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

در حال بارگذاری ...

ما چه کردیم

_
از برنامه ریزی برای تولید محتوا آموزشی، ایجاد بستر آنلاین برای فروش انواع و اقسام سازدهنی و هارمونیکا تا طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت در راستای بهبود عملکرد و ارائه متون سئو شده. همچنین برای پروموشن برند، برای سلاله، شبکه های اجتماعی این مجموعه را نیز پوشش دادیم و علاوه بر ایجاد هایلایت ها و استوری های با کیفیت، یک لی اوت اختصاصی برای این آموزشگاه نیز طراحی کردیم. سلاله، یکی از آموزشگاه های برتر در زمینه موسیقی می باشد که سال ها در حال خدمات رسانی می باشد. همکاری با این مجموعه باعث افتخار ماست.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

در مشاوره کسب و کار، بهترین راهکارها و استراتژی‌ها برای رشد و توسعه کسب و کار شما بررسی می‌شود. در صورتی که صاحب یک آموزشگاه موسیقی هستید، می‌توانید با استفاده از مشاوره کسب و کار، روش‌هایی را به دست بیاورید تا بتوانید بازار هدف خود را به خوبی شناخته و به آنان خدمات بهتری ارائه دهید. همچنین با بهره‌گیری از مشاوره، می‌توانید در منابع مالی، بازاریابی، مدیریت کارکنان و موارد دیگر بهبود‌هایی ایجاد کنید. در دنیای رقابتی امروز، داشتن راهبردهای دقیق برای موفقیت، بسیار حائز اهمیت است و بهترین راه برای این کار، مشاوره کسب و کار است.

دپارتمان توسعه وب

_
سئو

دپارتمان سئو

_
برای طراحی این وبسایت خلاقانه متون جذابی به کار برده شده است. همچنین متونی که برای محتوا داخلی این وبسایت توسط نویسندگان شایق، نوشته شد، بر اساس قوانین سئو و گوگل بوده است. دپارتمان سئو شایق، توانست در مدت زمان بسیار خوبی، با استفاده روش های مختلف، رنکینگ این سایت را به درجات بالا و بالاتری ارتقاء دهد.
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *