پروژه رو بشناسیم!

_
شرکت تولیدی الغدیر، بیش از دو دهه این که در صنعت ساخت پروفیل آلومینیوم فعالیت می‌کند. این واحد صنعتی با تولید پروفیل آلومینیوم و ساخت ابزار آلات و وسایل آلومینیومی گامی مفید و موثر در راستای تولید داخلی و استفاده از حداکثر تجهیزات و امکانات داخلی برداشته است.

ما چه کردیم

_
شرکت فرداد ارتباطات شایق، رسالت طراحی سایت فروشگاهی، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، تولید محتوای متنی سئو شده مناسب برای انتشار در وب‌سایت این واحد تولیدی را بر عهده داشته است.
طراحی گرافیک
طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت

Regular
IRANYekanX-Thin
IRANYekanX-UltraLight
IRANYekanX-UltraLight
IRANYekanX-Regular
IRANYekanX-Medium
IRANYekanX-DemiBold
IRANYekanX-Bold
IRANYekanX-ExtraBold
IRANYekanX-Black
IRANYekanX-ExtraBlack
IRANYekanX-Heavy
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *