پروژه رو بشناسیم!

_
اپلیکیشن اذان‌گوی باد صبا از قدیمی‌ترین برنامه‌های نصبی بر روی گوشی‌های اندروید و IOS هستند که می‌توان آن را اپلیکیشنی فرهنگی مذهبی به شمار آورد. این اپلیکیشن با 20 میلیون نصب موفق، به ارائه خدماتی مانند تقویم و اعلام مناسبت‌های مذهبی و خدمات جانبی مانند خرید بلیت و شارژ تلفن همراه است.

ما چه کردیم

_
مشاوره توسعه برند این اپلیکیشن در بستر دیجیتال و همچنین طراحی کمپین مشتریان وفادار بادصبا، از سناریو تا اجرای آن با برنامه ریزی دقیق برای تولید محتوای تصویری مناسب از خدمات شرکت شایق بوده است. تقویم محتوایی اینستاگرام، لینکدین و توئیتر نیز از خدمات ارائه شده به بادصبا بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *