پروژه رو بشناسیم!

_
رام دیز، با مدیریت سرکار خانم آلا صباغان، یکی از برند های برتر در زمینه معماری و صنعت ساختمان در ایران می باشد. فعالیت این مجموعه به سه بخش تقسیم می شود؛ رامدیز (مجلات معماران برتر)، برند دیز (مصاحبه و معرفی برند های برتر در زمینه صنعت ساختمانی و معماری) و مون دیز (مصاحبه با بهترین معماران ایرانی).
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

در حال بارگذاری ...

ما چه کردیم

_
داستان همکاری شایق و رام دیز به طراحی سایت متفاوت درخواستی سرکار خانم صباغان باز می گردد. یک وبسایت کاملا متفاوت با طراحی اختصاصی و صفر تا صد که توسط تیم شایق در مدت زمان 7 روز انجام شد. طراحی موشن امضاء و فونت اختصاصی برای سایت خانم غفوریان، توسط تیم شایق اجرا شد.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

دپارتمان توسعه وب

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *