پروژه رو بشناسیم!

_
شهر آجری (لگو سیتی) واقع در مجتمع تجاری کیان سنتر، با بیش از 2500 متر مربع وسعت و 80 بازی متنوع مناسب برای تمام سنین است. بولینگ، بیلیارد، سینما 7 بعدی، ماشین کوبنده، سورتمه و بازی‌های ویدئویی تنها بخشی از بازی‌های موجود در این شهربازی هستند.

ما چه کردیم

_
شایق با هدف افزایش مخاطب به اجرای استراتژی‌های تدوین شده برای مارکتینگ آنلاین این مجموعه و برندینگ آن پرداخته است. تولید محتوای متنی و تصویری، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی‌های گرافیکی مرتبط با حیطه فعالیت و انتشار محتوا در رسانه‌های هدف از سری اقدامات ما بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

دپارتمان تبلیغات محیطی

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *