پروژه رو بشناسیم!

_
این مجموعه صنعتی- تولیدی به صورت تخصصی در زمینه MDF، چوب، CNC و منبت‌کاری مورد استفاده در صنایع مختلف را تولید و به مشتری عرضه می‌کند. احتشام تلفیقی از هنر و طبیعت است که با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته و پرسنل کاربلد و حرفه‌ای، در فضای تولیدی خود به آماده‌سازی چوب برای استفاده در صنایع مختلف می‌پردازد.

ما چه کردیم

_
افتتاحیه هر برندی جشن با شکوهی است که با بهتر برگزار شدن آن می‌توان برند را به جامعه هدف به شکلی ویژه معرفی کرد. ما مفتخریم به برگزاری ایونت تخصصی صنعت ساختمان در راستای افتتاحیه برند با حضور فعالان این حوزه پر کاربرد، به همراه برنامه‌ریزی کمپین حضوری، چاپ و طراحی کارت‌های دعوت و کارت‌های تبلیغاتی وب‌سایت. همچنین خدمات تصویری در حوزه تولید محتوای تصویری تولیدی و فضای کارخانه و پوشش تصویری ایونت از دیگر خدمات است. طراحی وب‌سایت فروشگاهی احتشام با بیش از 500 محصول و تولید محتوای متنس سئو شده برای بلاگ این وب‌سایت و انجام خدمات سئو بر روی آن از دیگر خدمات ما بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

دپارتمان توسعه وب

_
سئو

دپارتمان سئو

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *