پروژه رو بشناسیم!

_

این کلینیک تخصصی زیبایی، با مدیریت خانم دکتر اشکان، در مشهد فعالیت می‌کند. ارائه خدمات لیزر و زیبایی به صورت تخصصی در این مرکز با بالاترین کیفیت انجام  می‌شود. استفاده از آخرین تجهیزات روز دنیا و حضور کادر مجرب و حرفه‌ای از مزیت‌های استفاده از این مرکز زیبایی و پزشکی است.

ما چه کردیم

_
اجرای تبلیغات گسترده در اینستاگرام و لینکدین، با هدف آشنایی خانم‌ها و آقایانی که به دنبال برترین خدمات درمانی و زیبایی در این حیطه هستند، انجام شده است. تولید محتوای متنی و تصویری برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی، طراحی اقلام چاپی و گیفت‌های هدیه برای ارائه به مشتریان کلینیک، آموزش دیجیتال مارکتینگ به پرسنل و منشی کلینیک برای تولید محتوای روزانه از دیگر اقدامات ما بوده است. برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و ارائه خدمات لیزر به صورت پکیج از دیگر فعالیت‌های ما در راستای دیجیتال مارکتینگ این مجموعه بوده است.
شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *