پروژه رو بشناسیم!

_

شرکت گروه مشاوران آرمان شرکتی بین المللی مستقر در اتریش و سوئد است و فعالیت آن در حوزه تأمین منابع انسانی برای شرکت‌های اروپایی است. این شرکت بین المللی رسالت جذب نیروی کار توانمند و حرفه‌ای در دسته‌های مشخص و اعزام آنها با ویزای کار به کشور مقصد را بر عهده دارد.

ما چه کردیم

_
طی درخواست این گروه مشاوره شغلی، مبنی بر شناسایی و جذب مهندسین نرم افزار جویای کار، اقدام به تبلیغات گسترده در این زمینه کردیم. طراحی سایت و تولید و انتشار محتوای مناسب، تبلیغات پروموشن لینکدین، ایمیل مارکتینگ و لندینگ پیج اختصاصی برای دریافت رزومه مهندسین نرم افزار از اقدامات ما برای این شرکت مشاوره بوده است. همچنین به انتشار تبلیغات هدفمند در گروه‌های مشخص و مورد بازدید مخاطب هدف در لینکدین و تبلیغات اینستاگرام و تلگرام از دیگر خدمات ما برای آرمان گروپ بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *