پروژه رو بشناسیم!

_
هولدینگ آرمان، متشکل از چند زیر مجموعه در زمینه ساختمان سازی و خدمات ساخت و ساز است. کیان، روماک و ماندسازان از زیر مجموعه‌های این هولدینگ ساختمانی هستند که به ارائه خدمات در زمینه طراحی و ساخت بناهای تجاری و مسکونی می‌پردازند.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

در حال بارگذاری ...

ما چه کردیم

_
خدمات ما برای این هولدینگ، از ابعاد گسترده‌ای برخوردار است. استقرار دپارتمان تصویربرداری و تیم تبلیغات و همچنین آموزش منابع انسانی از اقدامات اولیه ما برای این شرکت بوده است. در ادامه به طراحی سایت، برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان و ایونت، تبلیغات چاپی و محیطی، تدوین تقویم محتوایی و بوم دیجیتال مارکتینگ پرداخته‌ایم و با ارائه خدمات مشاوره توسعه برند در بستر دیجیتال، قسمتی از موفقیت‌های این هولدینگ ساختمانی بوده‌ایم.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

با توجه به اهمیت و تأثیر گردش مالی و سودآوری روی هر کسب و کار، مشاوره کسب و کار به گروه ساهتمانی بسیار مهم و ضروری است. با مشاوره‌گری صحیح و کارآمد، گروه ساختمانی می‌تواند پتانسیل‌های خود را برای رشد و توسعه بیشتر به کار گیرد و با حل مشکلات و بهبود فرایندهای اجرایی، به سودآوری و استقرار قوی در بازار دست یابد. مشاوران کسب و کار با داشتن تجربه و دانش کافی، مشکلات موجود را شناسایی کرده و راه‌کارهایی به گروه ساختمانی ارائه می‌دهند تا با توجه به اهداف و برنامه‌های آن ها، به بهبود و پیشرفت اقتصادی دست یابند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت

IRANYekanX-UltraLight
IRANYekanX-Regular
IRANYekanX-Medium
IRANYekanX-DemiBold
IRANYekanX-Bold
IRANYekanX-ExtraBold
IRANYekanX-Black
IRANYekanX-ExtraBlack
IRANYekanX-Heavy

کاتالوگ

موکاپ

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
سئو

دپارتمان سئو

_
دپارتمان نویسندگان و سئو سایت شایق، توانست در مدت زمان کوتاهی، محتوا متنی بخش های مختلف وبسایت آرمان را نوشته و با رعایت تمامی قوانین سئو، بارگذاری نماید. تمامی تصاویر موجود در وبسایت آرمان، توسط تیم شایق سئو گردید و امروز در حال تلاش برای قرار گرفتن در رنکینگ اول گوگل می‌باشیم.

دپارتمان تبلیغات محیطی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *