پروژه رو بشناسیم!

_

سسین، نام یک مزون لباس بود که داستان جذابی هم پشت آن وجود دارد. سسین به نظر شما چه معنایی دارد؟ این سوالی بود که در ابتدا برای تیم ما هم مطرح شد. سسین، در واقع به معنی سه سین می‌باشد. ترکیب سه سین، در حقیقت به حرف اول اسامی سه خواهر اشاره دارد که خالقین این برند هستند. ایده نامگذاری این برند، به تنهایی نشان می‌دهد که این سه خواهر خلاقیت زیادی برای ادامه کار دارند. اما، چیزی که سسین به دنبال آن بود در حقیقت، یک مشاوره و البته یک استراتژی برای کار کردن و فعالیت در فضای مجازی و آموزش کاربردی بود. به همین خاطر به شرکت شایق مراجعه کردند تا همکاری متفاوتی را با هم شروع کنند. 

رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_

اگر برایتان سوال است که شایق چه کاری برای سسین انجام داد، ما به شما می‌گوییم. سسین با توجه به سبک کاریشان و اینکه به دنبال تبدیل کردن پیجشان به یک آنلاین شاپ بودند، طی جلساتی که با آن‌ها داشتیم به این نتیجه رسیدیم که بهتر است تا به جای تمرکز روی شعبه زدن و یا هر کار دیگری، فعالیت در پیج اینستاگرامی‌شان را از سر بگیرند و با ایده های تولید ریلزهای خلاق، نمایش لایف استایل، SMS مارکتینگ، اینفلوئنسر مارکتینگ و البته ارائه تخفیف های هیجان‌انگیز با داشتن برنامه ریزی و هدف‌های منحصربفرد، فروش خود را بالا ببرند. 

اما قبل از اینکه این مراحل را بررسی کنیم، باید به یکی دیگر از اقداماتمان برای سسین، اشاره نماییم. تیم شایق، برای دیزاین و طراحی داخلی این مزون یک سری پیشنهادات را با توجه به شیوه کار آن‌ها ارائه داد. اینکه چه دیزاینی در زیبایی بیشتر این مزون تاثیر بیشتری دارد و موجب تبلیغات بیشتری می‌شود. 

بعد از این اقدام، ما یک سری استراتژی را در راستای جذب مخاطب بیشتر در بستر سوشال مدیا، به سسین ارائه کردیم. این استراتژی شامل این مراحل بود. اول، داستان سرایی برای مخاطبین مزون سسین. بعد از اتاق فکرهای شایق، برای سسین، به این نتیجه رسیدیم که سسین، قابلیت های داستان سرایی زیادی دارد و باید به آن پرداخته شود. بنابراین دپارتمان تولید محتوا متنی شایق، یک سری سناریو خلاق را برای آن‌ها آماده کرد، موزیک پیشنهادی، نحوه فیلم برداری، هدف و غیره را مشخص کردیم و خواهران سسین این محتواها را به ترتیب ضبط و اجرا نمودند. همچنین با در نظر گرفتن اینکه سسین، پکیج آموزش را از ما دریافت کرده بود، ما به آن‌ها نحوه صحیح تصویربرداری و بارگذاری را آموزش دادیم. به جز این‌ها، خدمات ما به سسین، شامل استراتژی‌ اینفلوئنسرمارکتینگ و البته آماده سازی متون محتوایی برای SMS مارکتینگ بود. تمام این موارد به خوبی و با نتایج بسیار خوب، به اجرا درآمد.

مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
پخش ویدیو
پخش ویدیو
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *