پروژه رو بشناسیم!

_
آقای امیرحسین تقی‌لو، کارشناس فروش شرکت آسانسور و بالابر هیدرولیک شکیب جک، نماینده این شرکت در تهران و آلمان محسوب می‌شوند. در این پروژه ایشان اقدام به ساخت پرسونال برند و انتشار مقالات تخصصی در حوزه تخصصی خود پرداخته، تجارب و دانش خود را در زمینه یاد شده به انتشار می‌گذارد.

ما چه کردیم

_
شرکت فرداد ارتباطات شایق، با طراحی وب سایت شخصی برای این مشتری در حیطه تخصصی، اقدام به ساخت برندینگ شخصی برای آقای تقی‌لو کرده است. ساخت بیزینس کارت هوشمند، پرسونال برندینگ، انتشار مقالات تخصصی و سئو محتوا از دیگر اقدامات ما برای این پروژه به شمار می‌رود.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

بهترین راه برای شروع ایجاد وبسایت شخصی به دست آوردن ایده و محتوای روانشناختی و خلاقانه است. باید قبل از شروع کار، تصمیم گیری درباره شیوه دهی وبسایت و نوع محتوا را در نظر گرفت.احترام به حریم خصوصی کاربران خود از جمله نکات مهمی هست که همیشه باید در نظر گرفته شود.

سئو

دپارتمان سئو

_
برای بالا بردن میزان ورودی سایت جناب آقای تقی‌لو و همچنین بهبود عملکرد آن در الگوریتم های مرتبط با گوگل، به نوشتن و تولید محتوا متن خلاقانه و البته با رعایت نکات سئو اقدام نمودیم. دپارتمان نویسندگان خلاق شایق، با پیدا کردن اطلاعات آقای تقی لو، همچنین بررس رقبا ایشان در زمیننه مرتبط، توانستند به نتایج بسیار خوبی برای تولید محتوا متنی وبسایت ایشان دست پیدا کنند. همچنین این سایت به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشته شد. مقالات این وبسایت نیز، به صورت کاملا تخصصی در زبان های فارسی و انگلیسی در وبسایت ایشان آپلود گردید.

دپارتمان توسعه وب

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *