برای تماس با ما راحت باشید

آیا شما سوالی دارید؟

لطفا سوالات متداول زیر رو بخونین و اگر پاسخ خودتون رو پیدا نکردین، فقط کافیه سوالتون رو برای ما بنویسین تا ما در اسرع وقت به شما پاسخ بدیم.

سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده شده
آیا خدمات شایق به موقعیت جغرافیایی خاصی محدود میشه؟

خدمات شرکت شایق، به یک نقطه یا یک زبان محدود نمی شود. همین حالا هم ما مشتریانی داریم که در حال فعالیت در نقاط متفاوتی از جهان هستند. پس شما هم در هر کجا دنیا که باشید، می‌توانید از خدمات شرکت ما، استفاده کنید.

آیا پکیج های پیشنهاد به مشتری شایق، از پیش تعیین شده می باشد؟

به طور کلی پاسخ به این سوال منفی است. هر کدام از مشتری ها با دیدگاه و درخواست های مختلفی اقدام به همکاری با ما می کنند. بنابراین برای هرکدام از مشتریان یک پکیج کاملا منحصر بفرد طراحی می شود که متناسب با نیاز های آنان باشد.

آیا شرکت شایق با صنایع خاصی در حال فعالیت است؟

شرکت شایق، با داشتن یک استودیو اختصاصی افتخار همکاری با صنایع زیادی را داشته است؛ اما این بدان معنا نیست که فقط و فقط به صنایع خاصی خدماتمان را ارائه دهیم. اصناف، کارخانه جات متفاوت و حتی برندسازی شخصی جزء کارهایی است که در شایق قابل انجام می باشد.

بهره مندی از خدمات شرکت شایق، به بودجه خاصی محدود می شود؟

بودجه بندی محدودی وجود ندارد. شما با هر میزان بودجه ای که دارید می‌توانید اقدام به استفاده از خدمات ما نمایید. بسته های پیشنهادی ما متناسب با درخواست شما، طراحی می‌شوند و شما می‌توانید از آنها استفاده نمایید.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

creative
creative
به پشتیبانی نیاز دارید؟
پیوستن به تیم
objective
objective
ایده ای دارید؟