_

از دپارتمان طراح گرافیک شایق، چه کارهایی ساخته است؟

خلاقیت چاشنی کار ما، بدون خلاقیت، حرفه ای بودنی در کار نیست

انتخاب یه تیم حرفه ای و خلاق، مهم ترین کاریه که باید برای رسیدن به هدفتون انجام بدین. یه تیم حرفه ای می دونه چی براتون خوبه و چطور اوضاع رو تحت کنترل نگه داره. خب! شایق برای شما همیشه اینجاست.
کارهایی که ما در دپارتمان طراحی گرافیک انجام می دیم فقط یه طراحی ساده نیست. تیم شایق همه تلاشش رو کرده تا بتونه یه نتیجه خوب و جدید رو در طول این سال ها، به مشتریانش ارائه کنه.

ما آماده کمک به شما در تمام بخش های طراحی گرافیکی شما هستیم.

هویت بصری

هویت بصری یک برند شامل عناصر گرافیکی (لوگو، رنگ‌ها، فونت) میشه. برای ایجاد این هویت باید بازار، مخاطبان هدف و ارزش‌های برند را مورد تحلیل قرار داد تا با استراتژی و محتوای کلی هماهنگ بشه و تأثیر زیادی هم داشته باشه.

طراحی بسته بندی و چاپ

بسته بندی و چاپ خوب، برای بازاریابی یک محصول موفق خیلی اهمیت داره. این عوامل علاوه بر افزایش جذابیت محصول، اطلاعاتی درباره اون هم ارائه می‌دن و در نتیجه به شناخت برند و افزایش فروش کمک می‌کنن. بسته‌بندی طراحی شده درست، تاثیر زیادی روی وفاداری مشتریان داره. استفاده از مواد، رنگ‌ها و طرح‌های مناسب، در طراحی بسته‌بندی موثره. توجه هرچه بیشتر به جزییات باعث بالاتر رفتن کیفیت کار میشه. 

کارت ویزیت

در دنیای کسب و کار، کارت ویزیت یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی هستش. طراحی و چاپ کارت ویزیت تخصصی و حرفه‌ای می‌تونه تأثیر زیادی ر روی شناخت و تفاوت شما با سایرین در صنعت شما داشته باشه. طراحی کارت ویزیت شما باید از نظر زیبایی و کیفیت در سطح بالایی باشه. برای طراحی هر کارت ویزیت باید به نوع کسب و کار، لوگو، رنگ‌های شرکت شما و خدماتتون توجه کرد. همچنین باید در نظر داشت که کارت ویزیت شما باید اطلاعات کامل شما را ارائه بده. چاپ کارت ویزیت باید با کیفیت و در سایز مناسبی انجام بشه. در نهایت باید به این نکته توجه کنین که کارت ویزیت شما باید قابل خوندن باشه و قابلیت به یاد‌آوری نام و شرکت شما رو داشته باشه.

پوستر و بروشور

طراحی تخصصی پوستر و بروشور شامل ایجاد تصاویر جذاب و پیام‌های موثر هستش که به کاربران کمک می‌کنه خدمات، تخفیفات، محصولات و رویدادهای مختلف شما را بهتر شناسایی کنن. در طراحی این پوستر و بروشورها، عناصر مختلفی از قبیل رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر و متن‌ها از یکدیگر تأثیر می‌گیرن که می‌تونه تأثیر زیادی روی کاربران داشته باشه. بنابراین، طراحی موفق این ابزارها نیازمند تخصص و خلاقیت در برنامه‌ریزی و اجرای اوناست. با داشتن پوستر و بروشوری جذاب و حرفه‌ای، شما می‌تونین نام و شناسه برند خود را به بهترین شکل در بازار مطرح کنین و تعامل بهتری با مشتریان خودتون داشته باشین.

_
نمونه کارهای ویژه

توی این قسمت می تونین طراحی هایی که ما تا حالا انجام دادیم رو مشاهده کنین و با نحوه طراحی های ما آشنا بشین.

_
چرا به طراحان ما اعتماد کنین؟

اعضای تیم ما، حرفه ای، با تجربه، پرانگیزه، پر‌انرژی، خلاق و صبور هستن.

طراحان گرافیک شایق، یک تیم حرفه ای و خوش ذوق هستن که دوست دارن کارها را به بهترین نحو انجام بدن تا مشتریان رو راضی و خوشحال کنن.