پروژه رو بشناسیم!

_
گروه طرح و توسعه آرمان؛ یک شرکت قدرتمند و فعال در زمینه ساخت مسکن، سرمایه گذاری، طراحی، محاسبه و نظارت پروژه‌های ساختمانی. گروه آرمان، با توجه به فعالیت گسترده خود، به دنبال راهی برای مارکتینگ و برندینگ در فضای آنلاین بود. بنابراین همکاری خود را با شایق آغاز کرد.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,services,staff_members,week_days"]

ما چه کردیم

_

با توجه به فعالیت های گسترده آرمان و پروژه‌های بسیاری که انجام داده‌اند، داشتن یک وبسایت تخصصی برای آن‌ها دارای اهمیت بسیاری می‌باشد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا این وبسایت را در بالاترین کیفیت ممکن به آن‌ها ارائه دهیم. یک وبسایت خاص برای معرفی پروژه ها، اعضا این سازمان، معرفی خدمات و غیره، یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که برای این برند به انجام رساندیم. دپارتمان طراحی سایت شایق، یک وبسایت با جزئیات بسیار زیاد را برای آرمان طراحی و اجرا کرد. در راستا مدیریت مارکتینگ، تبلیغات و توسعه هرچه بیشتر برند آرمان، خدمات دیگری را نیز به آن‌ها ارائه دادیم.  این خدمات شامل طراحی کاتالوگ، طراحی گرافیکی، آموزش سوشیال مدیا مارکتینگ و مستقر سازی تیم درون سازمانی، ساخت ریلز، تیزر و تولید محتوای متنی سئو شده، می‌باشد. همچنین دپارتمان تولید محتوا متنی شایق، شعار های جذابی را برای آرمان طراحی کرد. خدمات تیم ما را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. 

مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

با توجه به اهمیت و تأثیر گردش مالی و سودآوری روی هر کسب و کار، مشاوره کسب و کار به گروه ساهتمانی بسیار مهم و ضروری است. با مشاوره‌گری صحیح و کارآمد، گروه ساختمانی می‌تواند پتانسیل‌های خود را برای رشد و توسعه بیشتر به کار گیرد و با حل مشکلات و بهبود فرایندهای اجرایی، به سودآوری و استقرار قوی در بازار دست یابد. مشاوران کسب و کار با داشتن تجربه و دانش کافی، مشکلات موجود را شناسایی کرده و راه‌کارهایی به گروه ساختمانی ارائه می‌دهند تا با توجه به اهداف و برنامه‌های آن ها، به بهبود و پیشرفت اقتصادی دست یابند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت


Saadi Ultra Bold

کاتالوگ

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_

دپارتمان توسعه وب

_
سئو

دپارتمان سئو

_
دپارتمان نویسندگان و سئو سایت شایق، توانست در مدت زمان کوتاهی، محتوا متنی بخش های مختلف وبسایت آرمان را نوشته و با رعایت تمامی قوانین سئو، بارگذاری نماید. تمامی تصاویر موجود در وبسایت آرمان، توسط تیم شایق سئو گردید و امروز در حال تلاش برای قرار گرفتن در رنکینگ اول گوگل می‌باشیم.

دپارتمان تبلیغات محیطی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *