پروژه رو بشناسیم!

_

فیلتا، یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ رایان مجد شرق می‌باشد. کارخانه فیلتا، جزء معتبرترین برندها در زمینه ابزار، یراق و قفل‌های هوشمند در کشور چین می‌باشد. کارخانه جزو معدود کارخانه‌هایی است که در اروپا و آمریکا نمایندگی دارد و تعدادی از محصولات، توسط طراحان فرانسوی طراحی شده که در نوع خود بی نظیر می‌باشد. گروه کارخانجات فیلتا دارای شرکت‌های مختلفی برای صادرات، واردات، تجارت الکترونیک داخلی و تجارت الکترونیک بین‌المللی بوده و با همکاری بیش از 100 شرکت تامین‌کننده قطعات با کیفیت بالا اعتباری چشمگیر دارد.

رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_

با توجه به اینکه، فیلتا، یک پروژه بین‌المللی است که اقداماتی مثل، فروش محصول، واردات و صادرات و به طور کلی تجارت بین‌المللی انجام می‌دهد، استراتژِی تیم شایق برای آن‌ها این بود که برای داشتن یک پرزنت قوی تر و همچنین یک بستر که برای همه مشتریان قابل دسترس باشد، از قابلیت داشتن وب‌سایت اختصاصی استفاده کنند. بنابراین دپارتمان طراحی سایت شایق، یک وبسایت دو زبانه و با کیفیت بالا برای این شرکت طراحی کرد. 

مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

دپارتمان توسعه وب

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *