پروژه رو بشناسیم!

_
مجتمع‌های تجاری کیان سنتر 1 و 2 به عنوان یکی از معروف‌ترین مراکز خرید کلان‌شهر مشهد، در بلوار جانباز واقع شده‌اند. این مجتمع تجاری یکی از پر مخاطب‌ترین مراکز خرید از نظر شهروندان، گردشگران و زائران حرم مطهر امام رضا (ع) به شمار می‌رود. مجموعه‌های تجاری کیان سنتر، با وجود پارکینگ طبقاتی، شهربازی، فودکورت و رستوران و ساختمان اداری از مجهزترین برج‌های تجاری به شمار می‌رود.

ما چه کردیم

_
شرکت شایق در راستای تبلیغات دیجیتال و برندینگ این مجموعه‌های تجاری اقدام به تولید و انتشار محتوای تبلیغاتی مناسب و مؤثر نموده است. ما با در نظر گرفتن قطب توریستی و زائرپذیری شهر مشهد، به انتشار محتوای تصویری و متنی در شبکه‌های اجتماعی با رویکرد معرفی ابعاد مختلف مجتمع تجاری کیان سنتر پرداختیم.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *