پروژه رو بشناسیم!

_

استارتاپ واجارو به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات کشاورزی را از تولید کننده به مصرف کننده می‌رساند. این مجموعه در راستای احترام به حقوق تولید کننده و مصرف کنندگان، محصول با کیفیت و بکر را از مزرعه تا منزل مشتری همراهی می‌کند تا تجربه طعمی متفاوت و طبیعی را به ارمغان بیاورد.

ما چه کردیم

_
ما در شایق به تدوین کامل بیزینس پلن این مجموعه پرداختیم و با ارائه تمامی تحلیل‌های لازم در این زمینه به طراحی بهترین استراتژی کمک کرده‌ایم. با طراحی SWOT و نمودار BCJ به صورت تخصصی به تحلیل بازار و جذب سرمایه‌گذار پرداختیم. تدوین سناریوی کامل حضور این استارتاپ در دنیای دیجیتال، بوم دیجیتال مارکتینگ و تقویم محتوایی از دیگر خدمات ما به واجارو بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *