پروژه رو بشناسیم!

_
این برند صادراتی و بین المللی در زمینه صادرات میوه خشک و خشکبار به کشورهای اروپایی فعالیت دارد. نام تجاری 18 FOODS، پای ثابت فروشگاه‌ها و هایپرهای زنجیره‌ای هستند. این محصول با کیفیت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته به خشک کردن میوه‌های مرغوب و بسته‌بندی شکیل و منحصر به فرد آن برای ارائه به کشورهای اروپایی می‌پردازد.

ما چه کردیم

_
دیجیتال برندینگ، راهی مطمئن برای شناخته شدن یک برند و کسب اعتبار و اعتماد مخاطب است. ما در شایق به اجرای خدمات برندینگ در بستر دیجیتال، با هدف معرفی برند به مخاطبین کشورهای اروپایی انجام دادیم. تولید محتوای متنی این مجموعه کاملا به صورت انگلیسی انجام شده است و همچنین به تولید محتوای تصویری از محصولات برای بسته‌بندی، ایده‌پردازی و انتشار در شبکه‌های اجتماعی از دیگر خدمات ما بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت

Century gothic-Italic
Century gothic-Regular
Century gothic-Bold italic
Century gothic-Bold
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
پخش ویدیو
پخش ویدیو
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *