پروژه رو بشناسیم!

_

مجموعه سرمایه گذاری عابدزاده با ریاست آقای صادق عابدزاده، رئیس اتحادیه مشاوران املاک مشهد فعالیت خود در حوزه مشاوره و سرمایه‌ گذاری در حوزه ملک و مستغلات را از دهه قبل آغاز کرده است. این گروه سرمایه گذاری، به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه املاک و مستغلات با توجه به وضعیت اقتصادی روز ایران می‌پردازد.

ما چه کردیم

_
شرکت دیجیتال مارکتینگ شایق با هدف برندینگ و تبلیغات، اقدام به ارائه خدماتی در این حوزه پرداخته است. ما در شایق به تدوین تقویم محتوایی و استراتژی تبلیغات برای این گروه سرمایه‌گذاری و اجرای هر چه بهتر آن اندیشیده‌ایم. تولید و انتشار محتوای متنی و تصویری در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات گوگل ادز، بازاریابی محتوا و ساخت محتوای تصویری از دیگر اقدامات ما برای گروه عابدزاده بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

اگر شما مالک یک شرکت مشاور املاک هستید، کمک تخصصی می‌تواند به شما در توسعه کسب و کار کمک کند. یک مشاور مبتدی ممکن است به پاسخ دادن به سوالات استاندارد مشتریان، بهبود فروش، بهبود ارتباط با مشتریان و توسعه بازار کمک کند. در حالی که یک مشاور تخصصی به شرکت شما کمک می‌کند تا بهبودی در همه این حوزه‌ها را داشته باشد و به صورت برجسته‌ای در زمینه های مانند بازاریابی دیجیتال و استراتژی توسعه کسب و کار کمک کند. در کل به دانش فراوانی فوق تخصصی خود می‌توانید سود و فایده‌ای برای شرکت خود هم به دست آورید و همچنین هیجانی برای پیشرفت در زمینه خود کسب کنید.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *