پروژه رو بشناسیم!

_
یکی از قطب های اصلی پخش کاشی در کشور ایران و در مشهد، گروه بازرگانی بلبل تربتی نام دارد. این گروه بازرگانی در حقیقت، نماینده رسمی پخش کاشی الوند در مشهد با بالاترین کیفیت در سطح کشور می باشد.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_
پروژه بلبل تربتی، جزء بهترین کارهایی بوده که تا به حال انجام داده ایم. اقداماتی از جمله، ریدیزاین لوگو و هویت بصری این مجموعه، طراحی اقلام چاپی جز کارهایی بوده که شایق، برای این مجموعه انجام داده است. به علاوه، طراحی پست، استوری و سناریو نویسی پست های خلاقانه برای انتشار در شبکه های اجتماعی، جزء خدماتی است که به گروه بازرگانی بلبل تربتی، ارائه داده ایم.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

ما با مشاوره کسب و کار می‌توانیم به شما کمک کنیم تا به بهترین راه‌حل‌ها برای مواجه با چالش‌هایی نظیر سلیقه مصرف کنندگان و مشکلات مالی و افزایش هزینه‌ها دست یابید.

برای مثال، کارشناسان مشاوره می‌توانند با بررسی محصولات رقیب و مشخص کردن نقاط قوت و ضعف آن‌ها، به شما کمک کنیم تا بتوانید رقابتی‌تر در بازار عمل کنید. همچنین، با بررسی مشکلات مالی و هزینه‌های کسب و کار، می‌توان به بهبود مدیریت مالی و افزایش سودآوری کمک کرد. در کل، مشاوره کسب و کار می‌تواند به شما کمک کند تا به بهترین تصمیمات در راستای رشد و پیشرفت کسب و کارتان برسید.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت

Diba – Regular
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
پخش ویدیو
پخش ویدیو
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *