پروژه رو بشناسیم!

_
برند گیفت، به صورت تخصصی به تولید البسه زنانه و مردانه می‌پردازد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان ست‌های اسپرت زنانه و مردانه در ایران به شمار می‌رود. این مجموعه تولیدی با حضور طراحان حیطه مد و پوشاک و با استفاده از مهارت خیاط‌های کاربلد و حرفه‌ای به تولید البسه و پخش آن در سراسر کشور می‌پردازد.

ما چه کردیم

_
اجرای خدمات مارکتینگ و برندینگ در دنیای امروز با استفاده از بستر دیجیتال انجا می‌شود. در همین راستا برای اجرای تبلیغات و برندینگ این برند پوشاک، به عکاسی محصول و تولید محتوای تصویری مناسب برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی پرداخته‌ایم. همچنین اجرای کمپین پیامکی و ساخت پنل پیامکی اختصاصی برای برند گیفت و طراحی و اجرای تبلیغات محیطی از دیگر اقدامات شایق بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *