پروژه رو بشناسیم!

_

کافه بازی‌های اینفینیتی یا بی نهایت و مثبت بی نهایت، از برترین کافه بازی‌های مشهد به شمار می‌روند. این مجموعه‌های تفریحی با ارائه بیش از 50 بُرد گیم، اطاق فرار و برگزاری بازی شب مافیا از پر طرفدارترین کافه‌های موجود از نظر قشر جوان به شمار می‌روند. در این فضا می‌توانید در کنار تجربه بازی گروهی و فکری، لذت نوشیدنی دلچسب را تجربه کنید.

ما چه کردیم

_

دو شعبه این کافه بازی واقع در خیابان فرهاد و باهنر، با استفاده از خدمات برندینگ و دیجیتال مارکتینگ شرکت شایق، به سناخت بیشتری توسط عموم مردم رسید‌ه‌اند. ما در شایق با تولید محتوای مناسب برای شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای تصویری و متنی به معرفی این مجموعه تفریحی به مخاطبان هدف پرداخته‌ایم. اطلاع رسانی در مورد شیوه و زمان برگزاری بازی‌ها، آگاه سازی مخاطب در رابطه با خدمات قابل ارائه در کافه و تبلیغات گسترده در پروموت اینستاگرام از دیگر اقدامات ما در این پروژه بوده است.

مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

کارت ویزیت

منو

سربرگ

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

دپارتمان تبلیغات محیطی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *