پروژه رو بشناسیم!

_
ایران سرور، با رویکرد اعتلای دانش و تجربه و ارائه خدمات طراحی سایت با تکیه بر دانش متخصصان بومی، دو دهه قبل کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه به ارائه خدمات میزبانی هاست و سرور می‌پردازد و در سال‌های اخیر به بیش از 199 هزار مشتری با موفقیت خدمت‌رسانی کرده است. این واحد خدماتی در سه سال متوالی به عنوان کارآفرین برتر شناخته شده است و در بیش از چهار نمایشگاه بین المللی کامپیوتر حضور مؤثر داشته است.

ما چه کردیم

_
حضور در نمایشگاه فرصتی کوتاه برای تعاملی ادامه‌دار با بازدیدکنندگان و رقباست. ثبت تصاویر و انتشار آنها در رسانه‌های جمعی می‌تواند راهی مؤثر برای برقراری ارتباط با افرادی باشد که فرصت حضور در نمایشگاه را از دست داده‌اند. شرکت شایق با پوشش تصویری از حضور ایران سرور در نمایشگاه، به ثبت این رویداد و انتقال آن به دیگر مشتاقان این حوزه پرداخته است. بازاریابی محتوا و تولید محتوای مناسب برای انتشار در رسانه‌های اجتماعی نیز از دیگر اقدامات ما بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
پخش ویدیو
پخش ویدیو
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *