پروژه رو بشناسیم!

_
این شبکه در سال‌های 1390 تا 1394 فعالیت خود را با نام شبکه بازار آغاز نمود. از ابتدای اسفند ماه 1396 با عنوانی جدید به نام ایران کالا فعالیت خود را از سر گرفت. این شبکه به عنوان تنها شبکه اقتصادی کشور، به بررسی مسائل اقتصادی روز ایران می‌پرداخت. به علت پایین بودن آمار مخاطبین، شبکه تلویزیونی ایران کالا در سال 1401 به کار خود پایان داد و از جدول پخش صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران خارج شد.

ما چه کردیم

_
شایق با رویکرد ارتقاء سطح دانش عمومی در رابطه با مسائل اقتصادی و معضلات آن، اقدام به تولید محتوای متنی و تصویری برای این شبکه تلویزیونی نموده است. کارشناسی و مشاوره برنامه‌های تولید و منتشر شده در این شبکه نیز از اقدامات شرکت شایق در سال‌های فعالیت ایران کالا بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

در راستای توسعه و بهبود صنایع و اقتصاد کشور، وجود شبکه‌های تلویزیونی اقتصادی بسیار حائز اهمیت است. برای این منظور، مشاوره شبکه تلویزیونی اقتصادی کشور می‌تواند به عنوان یکی از راهکارهای بسیار مهم واقع شود. در این مشاوره‌ها، رویکردهای مختلف به رسانه‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها برای انتقال اطلاعات و آموزش به جامعه، مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. از اهداف این مشاوره‌ها می‌توان به تدوین برنامه‌های استراتژیک و تحلیل پوشش‌های تلویزیونی اقتصادی اشاره کرد. همچنین، با توجه به نیاز به آگاهی و اطلاع‌رسانی در زمینه اقتصاد کشور، بافت و برنامه‌ریزی مناسب برای شبکه‌های تلویزیونی اقتصادی می‌تواند به عنوان یکی از راهکارهای موثر واقع شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *