پروژه رو بشناسیم!

_
استارتاپ ملکمون به صورت تخصصی در حیطه املاک فعالیت می‌کند و با حضور مشاوران خبره و مجرب به مخاطبین کمک می‌کند تا با بررسی فایل‌ها به بهترین انتخاب برسند. این سایت آخرین اطلاعات املاک و مستغلات را در شهرهای مختلف به اشتراک می‌گذارد و فعالیتی به وسعت ایران دارد.

ما چه کردیم

_
مدیریت تبلیغات این برند بر عهده شرکت شایق بوده است و خرسندیم که تبلیغات دیجیتالی، چاپی و محیطی این استارتاپ خلاق و کاربردی را انجام داده‌ایم. آموزش به پرسنل فروش و بخش بازاریابی،تبلیغات و مارکتینگ این مجموعه با هدف ارتقاء سطح فروش ملکمون و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی فروش به صورت مستقیم، تدوین بوم دیجیتال مارکتینگ و تقویم محتوایی از دیگر خدمات ارائه شده به این مجموعه است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
پخش ویدیو
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *