پروژه رو بشناسیم!

_
سالن خانم مبینا کریمیان، یکی از سالن های بزرگ و تخصصی در زمینه آرایش و میکاپ، در کلان شهر مشهد می باشد. علاوه بر داشتن سالن تخصصی برای ارائه خدمات آرایشی اعم از میکاپ، خدمات ناخن، خدمات مرتبط با بهداشت، سلامت و بهداشت پوست و مو، دارای آموزش دوره تخصصی میکاپ برای علاقه مندان به این حوزه می باشد.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_
مواردی همچون مشاوره های تخصصی در ارتباط با دیزاین سالن، توسعه برند و برگزاری بازدید عروس، توسط تیم شایق انجام شده است. به علاوه در زمینه بهبود عملکرد شبکه های اجتماعی اقداماتی از جمله، ایده پردازی برای استوری ها، طراحی گرافیکی پست و استوری و همچنین سناریو نویسی برای تولید محتوا ویدیویی را برای این مجموعه انجام داده ایم.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت


Regular
YekanBakh-Thin
YekanBakh-Light
YekanBakh-Regular
YekanBakh-SemiBold
YekanBakh-Bold
YekanBakh-ExtraBold
YekanBakh-Black

YekanBakh-ExtraBlack
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *