پروژه رو بشناسیم!

_
برند محمد ساکتی یکی از واحدهای فعال در حوزه صنایع غذایی به شمار می‌رود که توانسته است در سال‌های اخیر به یکی از نام‌های آشنا در حیطه تولید و پخش طلای سرخ تبدیل شود. این مجموعه واقع در مشهد، شهرک صنعتی توس است و با حضور ده‌ها نیروی کار به اشتغال‌زایی و ارائه محصول با کیفیت می‌پردازد.

ما چه کردیم

_
ما در شرکت فرداد ارتباطات شایق به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و برندینگ برای این تولید کننده موفق پرداخته‌ایم. طراحی بسته‌بندی منحصر به فرد و خدمات چاپی از دیگر اقدامات شایق بوده است. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای تصویری و متنی مناسب برای انتشار در این رسانه‌ها از دیگر فعالیت‌های ما برای افزایش فروش و مقبولیت برند محمد ساکتی به شمار می‌رود.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *