پروژه رو بشناسیم!

_
شرکت پیشرو تجارت صمدی با قدمتی بیش از یک قرن تحت عنوان برند صنایع غذایی کیاناز به تولید کنسرو، رب و کمپوت در انواع مختلف می‌پردازد. برند کیاناز طرف قرارداد فروشگاه‌های بزرگی مانند هایپر می، باما، هایپر فامیلی در سراسر کشور است. این به دلیل کیفیت بالا یکی از محبوب‌ترین تولید کنندگان این حوزه محسوب می‌شود و یکی از برترین وارد کننگان صنایع غذایی در ایران است.

ما چه کردیم

_
خدمات ما در همکاری با این برند نام آشنا به برندسازی و اجرای خدمات فروش و تبلیغات نظیر برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی، اینستاگرام و وب سایت بوده است. همچنین طراحی و تدوین پلن تبلیغاتی در فروشگاه‌هایی مانند هایپر می، تهیه کانترهای فروش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و استقرار پروموتر در آنها از دیگر اقدامات شرکت شایق برای برند کیاناز بوده است. بعلاوه در زمینه دیجیتال مارکتینگ به تولید و انتشار محتوای تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی و اجرای اینفلوئنسر مارکتینگ با همکاری اینفلوئنسرهای برتر با بیش از سه میلیون فالوئر را برای تبلیغات گسترده این برند انجام داده‌ایم. تهیه گزارش تصویری پروسه تولید در کارخانه کیاناز از دیگر خدمات ارائه شده برای این برند بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت

Regular
Kalameh-Thin
Kalameh-ExtraLigh
Kalameh-Light
Kalameh-Regular
Kalameh-Medium
Kalameh-SemiBold
Kalameh-Bold
Kalameh-ExtraBold
Kalameh-Black
سئو

دپارتمان سئو

_
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان تبلیغات محیطی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *