پروژه رو بشناسیم!

_

جناب آقای مرتضی حیدری؛ مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و انبوه سازی (ساباط سازه شباک). البته فقط این نیست.! با مطالعه این قسمت متوجه می‌شوید که پروژه‌های ما به صنایع اختصاص ندارد. مشتریان ما دستی بر هنر هم دارند. آقای مرتضی حیدری، یکی از افرادی هستند که در زمینه خوانندگی و نوازندگی فعالیت می‌کنند. آقای حیدری با توجه به سلیقه و طبع هنریشان، به دنبال راهی بودند تا بتوانند روی برندینگ شخصی خودشان کار کنند. برای همین هدف، همکاری‌شان را با شایق آغاز کردند. 

رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_

در راستای توسعه برند آقای مرتضی حیدری، تیم شایق یک سری استراتژی را برای ایشان در نظر گرفتند و آن‌ را به اجرا در آوردند. آقای مرتضی حیدری با توجه به اینکه در کنار حرفه اصلی‌شان یعنی مدیرعاملی شرکت ساباط سازه شباک، به هنر خوانندگی و نوازندگی نیز علاقه دارند، ما هم بستری را فراهم کردیم تا بتوانند هنرشان را به گوش مخاطبان برسانند و به علاوه پرسونال برندینگ خود را به شکل هدفمندی جلو ببرند. با همین هدف، دپارتمان طراحی سایت شایق، برای ایشان یک وبسایت تخصصی و البته هنری، طراحی و اجرا کردند. همچنین، دپارتمان تولید محتوا شایق نیز، تمامی متون صفحات این وبسایت را به شکلی کاملا هنری، برایشان آماده کردند. شما می‌توانید در ادامه نتیجه این سایت جذاب را مشاهده کنید.

مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

دپارتمان توسعه وب

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *