پروژه رو بشناسیم!

_
یکی از مجموعه های موفق در زمینه بورس و فارکس، مجموعه ویژن است. فعالیت این مجموعه در حوزه فارکس و بورس، تنها به داخل کشور، محدود نمی شود؛ بلکه این مجموعه دارای یک شعبه در استرالیا نیز می باشد.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_
شایق، در زمینه های مختلفی همچون، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی اقلام چاپی و کلیه طراحی های گرافیکی افتخار همراهی مجموعه ویژن را داشته است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

طراحی گرافیک

دپارتمان گرافیک

_

لوگو

پالت رنگی

فونت


Kalameh-Medium

Kalameh-Thin

Kalameh-ExtraLight

Kalameh-ExtraBold

Kalameh-Light

Kalameh-Regular
      Kalameh-Black

Kalameh-SemiBold

Kalameh-Bold

دپارتمان توسعه وب

_
سئو

دپارتمان سئو

_
تولید محتوا متنی با رعایت اصول سئو برای وب سایت ویژن به انجام رسید. این کار با هدف بهبود وضعیت وبسایت و رسیدن به رتبه های اول موتورهای جست و جو گر گوگل به انجام رسید. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و ابزارهایی مانند Google trends به نویسندگان ما کمک کرد تا بازخورد بهتری در این کار کسب نماییم.
شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
پخش ویدیو
پخش ویدیو
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

دپارتمان تبلیغات محیطی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *