پروژه رو بشناسیم!

_
این گروه معماری فرآیند مشاوره تا نظارت و اجرا در صنعت ساختمان سازی را انجام می‌دهد و حیطه فعالیت آن طراحی و ساخت ساختمان‌های اصولی و مهندسی شده است. کرات با بیش از یک دهه تجربه در صنعت ساخت و ساز، از کادری مجرب و حرفه‌ای در این زمینه تشکیل شده است و به ساخت ساختمان‌های لوکس در سراسر کشور می‌پردازد.

ما چه کردیم

_
شرکت شایق در راستای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و و برندینگ به این گروه معماری- خدماتی، پروموشن تبلیغات این برند در نمایشگاه بنای برتر بوده است. خدمات ما برای این نمایشگاه اعم از برنامه داخل غرفه برای مشتری و بازدید کننده و جمع آوری crm در فضای داخل غرفه و اجرای محتوای عکاسی و طراحی گرافیکی برای ارائه در غرفه بوده است. تبدیل بازدیدکنندگان غرفه به مخاطب و مشتری از دیگر اقدامات ما برای گروه معماری کرات بوده است. انجام دیجیتال مارکتینگ و برندینگ در بستر اینستاگرام با استفاده از آرشیو تمامی پروژه‌ها و خدمات این گروه طراحی و معماری انجام شده است. همچنین تولید محتوای تصویری به وسیله عکاسی پروژه‌های در حال اجرا و تولید محتوای متنی بلاگ و انتشار آن در سایت کرات را به بهترین نحو اجرایی کرده‌ایم.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *