پروژه رو بشناسیم!

_
رام دیز، با مدیریت سرکار خانم آلا صباغان، یکی از برند های برتر در زمینه معماری و صنعت ساختمان در ایران می باشد. فعالیت این مجموعه به سه بخش تقسیم می شود؛ رامدیز (مجلات معماران برتر)، برند دیز (مصاحبه و معرفی برند های برتر در زمینه صنعت ساختمانی و معماری) و مون دیز (مصاحبه با بهترین معماران ایرانی).
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_

داستان همکاری شایق و رام دیز به طراحی سایت متفاوت درخواستی سرکار خانم صباغان باز می گردد. یک وبسایت کاملا متفاوت با طراحی اختصاصی و صفر تا صد که توسط تیم شایق در مدت زمان 7 روز انجام شد. طراحی موشن امضاء و فونت اختصاصی برای سایت خانم صباغان، توسط تیم شایق اجرا شد.

مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

سئو

دپارتمان سئو

_
در راستای بهبود عملکرد سئو وب سایت سرکار خانم آلا صباغان، تیم شایق نهایت تلاش خود را به انجام رساند. محتوا متنی وبسایت ایشان با رعایت کامل قوانین سئو به زبان انگلیسی نوشته شد. همچنین یک سری مقالات خلاقانه در ارتباط با علم معماری، برای ایشان نوشته و تعریف گردید.

دپارتمان توسعه وب

_
آموزش مدیریت محتوا

دپارتمان آموزش مدیریت محتوا

_

مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک فرایند حیاتی برای تبلیغات، تبادل اطلاعات و رسیدن به مخاطبان است. برای مدیریت محتوای به‌روز نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی‌های خوبی دارید تا با پویایی بتوانید با فهرست جدید محتوا آشنا شوید. بهترین راه برای این منظور ارائه محتوایی ارزشمند و مفید است که تمایل هدفمندانه مخاطبان را جذب کند. باید همچنین به بررسی نظرات و بازخوردهای مخاطبان توجه کرد و محتوای مورد علاقه را به منظور بهبود کیفیت در نظر گرفت. به طور کلی، ارائه محتوایی که به هدف‌های شما و نیاز‌های مشتریان منطبق باشد، می‌تواند به بهبود مدیریت محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *