پروژه رو بشناسیم!

_
نام یکی از برند های مطرح در زمینه سیگار های کم ضرر الکترونیک، JDI می باشد. این برند، نماینده انحصاری کمپانی JDI آمریکا بوده که توانسته است مورد علاقه بسیاری از مردم، چه در داخل و چه در خارج از کشور، قرار گیرد.
رزرو مشاوره رایگان شروع کسب و کار

[bookly-form category_id="-1" service_id="1" staff_member_id="1" hide="categories,staff_members,week_days,time_range"]

ما چه کردیم

_
می توان گفت، همکاری ما با این برند، یک همکاری صفر تا صد بوده است. انجام اقداماتی در راستای توسعه برند با ایجاد کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوا خلاقانه برای شبکه های اجتماعی، طراحی هایلایت های استوری، از جمله خدمات ما برای JDI می باشد. به جز این موارد، برداشتن قدم هایی در زمینه، برندینگ و مارکینگ نیز جزء خدمات ما به این برند بوده است.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

شبکه‌های اجتماعی

دپارتمان شبکه های اجتماعی

_
تصویر برداری

دپارتمان تصویر برداری

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *