پروژه رو بشناسیم!

_
برند خاتم بندرعباس، یکی از اصلی‌ترین قطب‌های تهیه و توزیع آرد در کشور محسوب می‌شود. این کارخانه صنعتی کار خود را در حوزه پخش و توزیع آرد از سال 1378 آغاز نموده است. این پخش کننده آرد در کشور، با گسترده کردن حیطه فعالیت خود توانسته است به یکی از اصلی‌ترین توزیع کنندگان آرد در ایران تبدیل شود.

ما چه کردیم

_
حیطه فعالیت ما برای این پروژه، ارائه خدمات برندینگ و دیجیتال مارکتینگ بوده است. تولید محتوای متنی سئو شده برای معرفی هر چه بهتر این مجموعه از اقدامات ما در شرکت شایق به شمار می‌رود. تدوین برنامه محتوایی، اجرای تبلیغات در رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای تصویری از دیگر فعالیت‌های ما برای ارتقاء سطح مارکتینگ و برندینگ این واحد تجاری به شمار می‌رود.
مشاوره
مشاوره

دپارتمان مشاوره

_

مشاوره کسب و کار شامل مجموعه‌ای از خدمات و راهکارهایی است که به کسب و کارها در توسعه، بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان کمک می‌کند. این خدمات شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، بهینه‌سازی فرآیندها، افزایش کیفیت محصولات، بهبود روابط با مشتریان و افزایش فروش، بهبود روابط داخلی و مدیریت منابع انسانی می‌شود. با دریافت مشاوره کسب و کار، کسب و کارها می‌توانند از تجربیات و دانش متخصصان خود را در بهبود و بهینه‌سازی کسب و کارشان بهره مند شوند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *